Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 3577   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spamowisko!  (Przeczytany 2297418 razy)
Styczeń 23, 2008, 02:56:40
Loliteq
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

odi profanum vulgus et arceo <3 loFF

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Styczeń 23, 2008, 02:56:40 »

Mam film "Sailor Moon- the Movie" lecę
mószem obejszeć! swit
Obejszauam sweet bOsHe, byuo takje pjenkne rze, asz siem popakusialam płacz in love

To byuo to s tym huopakiem co chciau w kosmos lecjec??  co?
To byuo o kfiatach, kosmos tesh buł i asteroida mruga

podai mi całom nazwem bo morze ja tesz to oglondauam kiedyź  swit

Styczeń 23, 2008, 17:29:27
Mäkävëli
MiNi StRaNt

« Odpowiedz #16 : Styczeń 23, 2008, 17:29:27 »

mószem obejszeć! swit
Obejszauam sweet bOsHe, byuo takje pjenkne rze, asz siem popakusialam płacz in love

OdIsejA QłOsMjIcHnA 1999? :CO?:
Styczeń 23, 2008, 18:28:56
Mr. Theory
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

JezDem Z UrZEnDu :P

« Odpowiedz #17 : Styczeń 23, 2008, 18:28:56 »

mószem obejszeć! swit

NjE Tp JEsT MaŁpIa PlaNetA Z Michaelem Jackosonem w roli głównej :)

KJjEdYź ByUem Tu ModEm :FaK YeaH:
Styczeń 23, 2008, 19:07:30
Loliteq
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Styczeń 23, 2008, 19:07:30 »

mószem obejszeć! swit

NjE Tp JEsT MaŁpIa PlaNetA Z Michaelem Jackosonem w roli głównej :)

Ale w planecje maup to Nje bóJ sad end a ja wolem hepi enddy  paluszek

oDyzeja koZmiczna RlZ - LoFFcJam CzaRny MONOLIT  śliczne biegnie

Styczeń 23, 2008, 20:09:42
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #19 : Styczeń 23, 2008, 20:09:42 »

mószem obejszeć! swit

Taq jaq pisauam, to byua Sailor Moon R - The Movie :)
To hyba pierszy film z tej serji mruga

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Styczeń 23, 2008, 20:24:30
Loliteq
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Styczeń 23, 2008, 20:24:30 »

To ja inny wjdziauam smutny

Styczeń 23, 2008, 21:01:39
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #21 : Styczeń 23, 2008, 21:01:39 »

Som hyba 4 filmy: Sailor Moon R - The movie, SM S - The Movie, SM Super S - The Movie i jeshche jakies, ale tródno je dorfać smutny

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Styczeń 23, 2008, 21:20:51
Loliteq
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Styczeń 23, 2008, 21:20:51 »

Som hyba 4 filmy: Sailor Moon R - The movie, SM S - The Movie, SM Super S - The Movie i jeshche jakies, ale tródno je dorfać smutny

Ja mam ieden fiLmiQ na kaSecje FałHaEs  love in love

Styczeń 23, 2008, 21:24:56
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #23 : Styczeń 23, 2008, 21:24:56 »

Ja mam ieden fiLmiQ na kaSecje FałHaEs  love in love

ŁaŁ !! sweet Ja bym go spszedaua do mózełóm mruga

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

Styczeń 23, 2008, 22:50:37
Mr. Theory
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #24 : Styczeń 23, 2008, 22:50:37 »

sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo  sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo sPaMcIo

Styczeń 23, 2008, 23:34:04
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #25 : Styczeń 23, 2008, 23:34:04 »

bys siem postarau o cos ciekafszego kreci

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

Styczeń 23, 2008, 23:54:29
Fat Butcher
Gość
« Odpowiedz #26 : Styczeń 23, 2008, 23:54:29 »

Zrobił sPaMcIo Box xD
Styczeń 24, 2008, 02:16:55
Loliteq
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : Styczeń 24, 2008, 02:16:55 »

-milcz chamie! Mój dziad kazałby Cię za to wybatożyć! - rzekł z gniewem Pan Kalafior, uderzywszy z liścia prosto w potylicę swego wiernego sługusa Karczocha.

-ała...za co? - zaskowyczał Karczoch

-wsypałeś za mało różowych misio-żelków do mojej donicy...chcesz bym obrósł parchami kmieciu!? - nadąsany Pan Kalafior kopnął plastikową doniczkę, z której wysypała się z impetem jej zawartość - .::rOoOsShOfFe::. misio-żelki, których było za mało...

dalszy ciąg tej porywającej i chwytającej za serce epopei przeczytacie, gdy .::rOoOsShOfFe::. misio-żelki ewoluują i przejdą z formy pierwotnej w istotę zaawansowaną.

...

Edit: LoFFcJam WaSsSS!!!1!1!111   in love
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2008, 02:55:27 wysłane przez Loliteq » Zapisane

Styczeń 24, 2008, 11:27:02
Mr. Theory
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #28 : Styczeń 24, 2008, 11:27:02 »

CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo

Styczeń 24, 2008, 15:36:57
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #29 : Styczeń 24, 2008, 15:36:57 »

CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo CIEKAWSZY sPaMcIo ...

bUuUuUUu bu!

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

Strony: 1 [2] 3 4 ... 3577   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: