Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Premiery animu  (Przeczytany 7435 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Styczeń 26, 2010, 12:52:26
Szi
SwEEt GwIaZdEcZkA

Mhm.

« : Styczeń 26, 2010, 12:52:26 »

Tak sobie pomyślałam, że dobrze by było zrobić wątek, w którym piszemy o nadchodzących premierach
 i podsumowujemy sezony, w których są wypuszczane
:) - KaloShek

Wie jakiś spryciarz może kiedy zaczyna się 2 sezon K-On! ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 15:56:54 wysłane przez Mäkävëlḯ » Zapisane

remęber de nejm
Styczeń 26, 2010, 16:54:41
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #1 : Styczeń 26, 2010, 16:54:41 »

http://www.moetron.com/2009/12/30/k-on-season-2-announced/
http://www.tbs.co.jp/anime/k-on/

Fshencje som informacje, she sapofjecjano. Ale nigt nje pishe na kjedy  aaa Moshe na oficjalnej stronje (drógi link) pishe, kjedy fypushczom nofom seryje, ale ja nje ómjem po dżapańsgó czytadź  w kącie

Edit: Nie chcę nabijać posta.

Oglądaliście coś z tego? Może zamierzacie obejrzeć?
Nie interesują mnie za bardzo te premiery.
Te anime "w których kobiece atuty są najważniejsze" to jak dla mnie Weiss Survive R, Chu Bra!!, Ladies vs Butlers, Omamori Himari, Baka to Test to Shoukanjuu, Omamori Himari i Qwaser of Stigmata.

Durarara!! - czytałam o tym, ludziom się podoba, ale nie chce mi się tego zacząć.
Ookamikakushi wygląda na lekką przeróbkę Higurashi.
Hanamaru Kindergarten - na początku wydawało mi się przegięciem, ale po przeczytaniu fragmentu mangi stwierdzam, że to może być zabawne.
Nodame Cantabile: Finale - swojego czasu Nodame było moim ulubionym anime. Mam jednak przeczucie, że to będzie kiepska seria, po której nie będę tęsknić.
So•Ra•No•Wo•To również wygląda na przeróbkę, tym razem K-ON!
Dance in the Vampire Bund nie interesuje mnie, mimo blondynki która jest wampirem (mam słabość do uroczych blondyneczek).
Katanagatari - wygląd jest dla mnie bardzo ciekawy, tematyka trochę mnie odrzuca. Jednak może kiedyś obejrzę.

Reszta serii jest albo przeznaczona dla małych dzieci, albo mnie bardzo bardzo nie interesuje.
Jaka jest Wasza opinia na temat premier?
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2010, 22:03:18 wysłane przez KaloShek » Zapisane

Luty 22, 2010, 18:37:43
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #2 : Luty 22, 2010, 18:37:43 »

Idzie wiosna  konata Można już znaleźć propozycje na wiosnę 2010.
K-ON 2 ukaże się prawdopodobnie w kwietniu.

Nie czytałam jeszcze o tych anime, jednak z pewnością będę oglądać Hetalię, pomimo kiczowatego wyglądu i tak mnie bardzo bawi.
Kaichou wa Maid-sama! - manga jest w top 10 na mangafox, jednak mam przeczucie, że adaptacja będzie kiepska.
Mimo pochlebnych zdań na temat fabuły, odstrasza mnie swoim słodkim wyglądem Angel Beats.
Na rozerwanie polecam przeczytanie opisu B Gata H Kei xD Nie mam więcej do powiedzenia na temat reszty, bo nie poznałam się jeszcze z opinią innych i nie chciało mi się tyle tekstu czytać. 'w'

Luty 22, 2010, 20:00:47
Fukakouryoku^^
OfIcJaLnY KaPłAn WiElKiEgO GlOnOjAdA

Punk's the best - screw the rest

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Luty 22, 2010, 20:00:47 »

K-ON2??? Jeszcze pierwszej serii nie skończyłem!

Luty 22, 2010, 22:16:10
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #4 : Luty 22, 2010, 22:16:10 »

Ja też jej nie skończyłam, jestem w głębokim kryzysie i nie mogę dokończyć tych przeklętych dwóch odcinków.  gil Szkolne herbatki nie są dla mnie.  strach

Edit: Postanowiłam - koniecznie muszę obejrzeć BLACK ROCK SHOOTER. Jedynym sensownym dla mnie powodem jest obecność Hatsune Miku, nie prześwietliłam fabuły. ^ ^
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2010, 17:47:55 wysłane przez KaloShek » Zapisane

Kwiecień 26, 2010, 14:49:12
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 26, 2010, 14:49:12 »

Choć do lata jeszcze kawał czasu, można znaleźć ubogie listy premier letnich.

Są to tytuły pewne.

Dużo tytułów jest tu, jednak nie są uzupełnione informacjami lub obrazkami.
Sekirei Pure Engagement pobija rekordy wielkości pomarańczy.
Z pewnością obejrzę 2 sezon Kurushitsuji. Reszta na razie mało mnie obchodzi, ale to się zmieni po dokładniejszym poznaniu zarysów fabuły.

Kwiecień 26, 2010, 15:08:41
SexiPerwersyjna GumiŻelka
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Lech Jan Pawlacz 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 26, 2010, 15:08:41 »

:oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj:
Znów będę się mogła ślinić do Sebastiana  :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj:
CZEKAM  :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj:

JEsTeM GOrOnCoM ŻoNom ToXi buziak
Kocham Bułe i SePPusia orAs AsiJoNtKo moje Cudne Dzieci :>
MoJa MaMa Jes SWiT! A NoWy TaT To DKMBismarK I Ma DusZOm PupE Bo JEsT StAtkoM!
MaM BabJe KLaWdYsKe I dZiaDzIa SeReZia no I BaBje BaRbjI i DziaDziA MaKA I pRaDziaDziA PsAjDaKa I PrAbaJe NimPfKe która JEsT moJOm CuRkom
Kwiecień 26, 2010, 16:41:12
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #7 : Kwiecień 26, 2010, 16:41:12 »

:oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj:
Znów będę się mogła ślinić do Sebastiana  :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj:
CZEKAM  :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj: :oj:
Żelu... nie znasz tej strasznej wiadomości?

Sebastiana nie będzie... Ciela też nie.

To był dla mnie szok. Kogo będzie molestował Grell (jeśli w ogóle się pojawi)?! płacz
Na szczęście zostawią Undertakera. Nie podoba mi się nowy lokaj, ma zachowanie takie samo, jak Sebuś, tyle że jest mniej smeksowny. :<

Kwiecień 26, 2010, 16:44:13
SexiPerwersyjna GumiŻelka
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Lech Jan Pawlacz 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 26, 2010, 16:44:13 »

Ten nowy Sebastian tez może być  love choć nie tak sexi   ekhm

JEsTeM GOrOnCoM ŻoNom ToXi buziak
Kocham Bułe i SePPusia orAs AsiJoNtKo moje Cudne Dzieci :>
MoJa MaMa Jes SWiT! A NoWy TaT To DKMBismarK I Ma DusZOm PupE Bo JEsT StAtkoM!
MaM BabJe KLaWdYsKe I dZiaDzIa SeReZia no I BaBje BaRbjI i DziaDziA MaKA I pRaDziaDziA PsAjDaKa I PrAbaJe NimPfKe która JEsT moJOm CuRkom
Maj 06, 2010, 15:59:17
Bl0nD!!
Jedyna i oryginalna
SwEEt GwIaZdEcZkA

Brodzikom intelektualnym mówimy nie!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Maj 06, 2010, 15:59:17 »

Wiecie co jest najlepsze? Że w tym roku Mad House zgotuje nam Iron Mana i Wolverine'a w wersji anime. O ile w trailerze twarzy Starka nie widać (i przyznam, że już trzęsą mi się łapki kiedy myślę o tym co JAPOŃCZYCY mogą zrobić z AMERYKAŃSKIM PLAYBOYEM) o tyle Wolverine nosi katanę i wygląda jak ronin - bizon ze zbyt krzaczastymi brwiami. Trochę przerażające, przyznam.

Maj 06, 2010, 17:52:15
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #10 : Maj 06, 2010, 17:52:15 »

Amerykańskie produkcje w wersji anime (i odwrotnie) saksią. Zawsze tak jest, to prawo Alfred x Honda.  :oj:
Poluję na House of Five Leaves. Na resztę nie będę mieć czasu, mam zbyt dużo planów.  pokój

Maj 07, 2010, 00:58:58
Bl0nD!!
Jedyna i oryginalna
SwEEt GwIaZdEcZkA

Brodzikom intelektualnym mówimy nie!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Maj 07, 2010, 00:58:58 »

Być może. Coś aka Heroman, którego widziałam jeden odcinek i, o ile trudno zliczyć ile razy pojawiało się tam słowo "useless" (gdzie chyba już lepiej by pasował klasyczny looser, ale to Dżaponia), o tyle zarówno to słowo, jak i przykład który podałam w nawiasie bardzo ładnie pasują do samego anime. Nie wiem kto wpadł na pomysł aby zrobić mecha z czegoś TAKIEGO ale mam nadzieję, że to nie był gościnnie pojawiający się w serii Stan Lee.

Czerwiec 21, 2010, 18:02:00
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #12 : Czerwiec 21, 2010, 18:02:00 »

Podobno lista anime letnich przedstawionych na obrazku nie jest do końca pewna, ale pewniejszej znaleźć nie mogłam.
Patrząc na nią, jestem strasznie zawiedziona. Nie ma żadnego tytułu, który mnie wystarczająco zaciekawił. Jeśli mam już coś wybrać, to najchętniej obejrzałabym Shi Ki i Kuroshitsuji 2 (i to nie z powodu "mhrohneko" klimatu - po prostu z opisu fabuły jedynie te dwie serie mają jakieś w miarę sensowne ploty).

Dreamuniverse rządzi. =u=
http://dreamuniverse.wordpress.com/2010/06/04/anime-lato-2010/
Lista przedstawiona w notce ma za to trochę więcej OVA, które mnie zaciekawiły. Jak już poprzednio pisałam, na pewno obejrzę Black Rock Shooter.

Obejrzę też Ginmaku Hetalia Axis Powers Paint It, White chociaż z tego co wiem od znajomej, nie będzie tam zbyt dużo lubianego przeze mnie Feliksa.

Czytam mangę Hiyokoi i jest taka sobie, ale mam obawy co do wersji animowanej - prawdą jest, że jeśli manga shoujo będzie miała wersję anime, to musi mieć porządną fabułę i kreskę oraz dużo fanów.

Zamierzam przeczytać Kyou, Koi wo Hajimemasu, ale na pewno nie stracę czasu oglądając OAV. Tak jak w przypadku OAV innej mangi tej autorki, sądzę, że i tu będzie można zobaczyć sromotną klęskę twórców.

Krótko podsumowując listę w obrazku:
Sengoku Basara Two, Nurarihyon no Mago, Tono to Issho, The Legend of the Legendary Heroes, Osaka Hamlet, Amagami SS, Mitsudomoe, Strike Witches 2, Seitokai Yakuindomo, Shukufuku no Campanella, Sekirei: Pure Engagement, Digimon Xros Wars - zdecydowanie nie

Highschool of the Dead, Seikimatsu Occult Gakuin, Ookami-san to Shichinin no Nakamatachi, Asobi ni Iku Yo - raczej nie

Shi Ki, Kuroshitsuji 2 - być może.

Sierpień 22, 2010, 14:20:40
KaloShek
⋊ɐןoSɥǝʞ
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #13 : Sierpień 22, 2010, 14:20:40 »

Lista 1
Lista 2
SZALEŃSTWO  konata konata konata konata konata
Tegoroczna jesień będzie wyjątkowa w moim życiu bez życia
Wielu ludzi pisze "to będzie jeden z najlepszych sezonów".
Nie dziwię się ich reakcji - sezon obfituje w anime, które nie mają prawa zawieść, albo takie, które są wystarczająco ciekawe by przyciągnąć grupkę fanów.

Baccano 2(co do tego nie jestem pewna, nie znalazłam nigdzie informacji), Onani Master Kurosawa - OMFG JAK NIE OBEJRZĘ TO OSZALEJĘ
Code Geass: Gaiden, Bakuman - obejrzę
Franken Fran, Kuragehime, Despera, Persona 4, Yotsuba&, The World Only God Knows, Jojo's Bizarre Adventure (wryyy! xD) - na pewno zobaczę pierwszy odcinek
Reszta - dziś mnie nie interesuje.

Sierpień 22, 2010, 18:22:51
Fukakouryoku^^
OfIcJaLnY KaPłAn WiElKiEgO GlOnOjAdA

Punk's the best - screw the rest

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Sierpień 22, 2010, 18:22:51 »

Despera - jeśli twórców S.E.Lain to dla mnie mus! Do tego pewnie obejrzę Deadman Wonderland - opis dość ciekawy, zobaczymy jakie wykonanie. W ramach odstresu - Houkago Play wygląda nieźle.

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: