Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Podział obowiązków  (Przeczytany 28498 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Czerwiec 09, 2010, 14:43:47
SexiPerwersyjna GumiŻelka
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Lech Jan Pawlacz 2

Zobacz profil WWW
« : Czerwiec 09, 2010, 14:43:47 »

W związku z częstymi pytaniami o to kto i jaką władzę sprawuje na naszym foRumCio postanowiliśmy przedstawić osoby dbające o dobro i sweetaśność naszego foRumCio.

I. Wszechmogąca i Wszechwiedząca Przedwieczna Administracja
switi - administratorka naszego foRumCio i jego matka założycielka. Jesta alfą i omegą. Początkiem i końcem. To ona dała początek sweetbrokacikowi i ma na nim nieograniczoną władzę a wszyscy użytkownicy są jej bezwzględnie posłuszni.
Gzymon - wszechmogący administrator Gzymon jest technikiem-magikiem dbającym o foRumCio ze strony technicznej. Niewidzialna ręka - dba o wszystko mimo, iż go nie widać.
Barbie - zmartwychwstała administratorka foRumCio, niezastąpiona jeśli chodzi o wszelakie aktualizacje, nadzór, a także SwEeT ŻeLkI I LoOf.

III. Jawna i mniej jawna policja sweetbrokacikowa znana jako moderatorzy i osoby pełniące funkcje porządkowe
NImFpka - cud-miód-malina pomocna dziewczyna. Poklika, pomoże i ukocha każdego krucjatorka.
PSAJDAK! - moderator znany z tego, że lubi sprzątać foRumCio. Nieoceniona pomoc nie tylko dla użytkowników foRumCio ale również dla innych moderatorów. (zdobywca nagrody de best of moderator)
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam  buziak
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2013, 18:06:48 wysłane przez Barbie » Zapisane

JEsTeM GOrOnCoM ŻoNom ToXi buziak
Kocham Bułe i SePPusia orAs AsiJoNtKo moje Cudne Dzieci :>
MoJa MaMa Jes SWiT! A NoWy TaT To DKMBismarK I Ma DusZOm PupE Bo JEsT StAtkoM!
MaM BabJe KLaWdYsKe I dZiaDzIa SeReZia no I BaBje BaRbjI i DziaDziA MaKA I pRaDziaDziA PsAjDaKa I PrAbaJe NimPfKe która JEsT moJOm CuRkom
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: