Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Do J@k!ch ShkóŁ ChoDz!c!3 ? ;))  (Przeczytany 5023 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Grudzień 08, 2010, 19:50:17
MeTaLbLaDe
ShKoDnIQ nIeReFoRmOwNy
*

« Odpowiedz #15 : Grudzień 08, 2010, 19:50:17 »

Czy ty jesteś aż taka pusta, że nie potrafisz przeczytać normalnym pismem napisanego posta? A TV oglądasz, ?
Polecam przeczytać jeszcze raz.
A jak nie zrozumiałaś, to jeszcze raz.
Jeżeli i tym razem się nie udało, to jeszcze raz.
Jeżeli po 100 próbach ci się nie udało - moje gratulacje - jesteś mądra inaczej (znaczy się nie potrafisz myśleć jak człowiek).
W TV nIE UdAJe Mi Sie PszEcZYtAĆ CO mUfioM ALe LubIE jaK Ta RypKA NA bOmBelq pŁyWA na MiNi MinI XDD  buziak buziak

MaMA DaI SPoKoJE ob PeWNie W ZerÓfCe KibLoWAł 6 LAT i nIE umIE PSzeTumaCZyĆ xDDD ELo Żelo Czy DWa ZerO  sooperman JAsEM Pro :D :D

A jA Mam TErAz F SKul Tak FajnIE Sze NA InForMANtycE W TIbIE GrALismY  konata konata konata NA lAJkUnSie - TakIm KoMpiE co Nie MA ŁinDowS  ok

Śmiesz twierdzić, iż jestem zerówiakiem? To łaskawie spójrz na mój nienaganny język. W ogóle co to za dziwaczne zwroty "ELo Żelo Czy DWa ZerO" ?
Odnosząc się do pierwszego zdania twojego posta - no to masz poważny problem "dziewczyno". Zgłupiałaś do cna, czyli w 100%. Chociaż naprawdę nie pojmuję od czego można być aż tak pokręconym... Delikatnie mówiąc oczywiście.
Tibia... Typowa gra dla totalnie bezmózgich nastolatek, nastolatków, a nawet dzieciaków poniżej 10 roku życia. Wy macie w ogóle pojęcie co to jest WINDOWS? Podpowiem wam: to system operacyjny. Teraz już wiecie? Pomogła wam moja podpowiedź? Jasne, że pomogła, bo jakże może być inaczej, kiedy faktycznie powiedziałem co to właściwie jest.

KoFcJaM MuJ NoWy NiCzEk <3
Grudzień 08, 2010, 19:57:46
SexiPerwersyjna GumiŻelka
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Lech Jan Pawlacz 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #16 : Grudzień 08, 2010, 19:57:46 »

GupI JEsTEŚ Jak Nie WIem XD PszECieŻ jaK OpeRaCYjNy jaK TO na KomPie A nie W SZPitALu a PozATYm My NIe maMy ŁinDOŁs WcaLe tYLqo PinGwinA I Co TErAZ?! NeXUs MÓwi Ze Gry SOm FajnE i RozWIjaJoM I nAS naÓczY wYSłaĆ MAjla w 3 SekunDy I BeDZIe CI GupiO A w oGólE To JA teSZ nIE maM zAdnEj NaGAny WIenC HeloŁ Łat Iz KAMan on? ChybA MaSZ JakieŚ BŁenDnE PredykaTy aLbo UniWersaLjA alBo JEszCZe GORzEJ AgLoMerAcje Bo JA Nie jEsteM pokREnCOnA TylKo SexIpeRweRsyjNA ;//

JEsTeM GOrOnCoM ŻoNom ToXi buziak
Kocham Bułe i SePPusia orAs AsiJoNtKo moje Cudne Dzieci :>
MoJa MaMa Jes SWiT! A NoWy TaT To DKMBismarK I Ma DusZOm PupE Bo JEsT StAtkoM!
MaM BabJe KLaWdYsKe I dZiaDzIa SeReZia no I BaBje BaRbjI i DziaDziA MaKA I pRaDziaDziA PsAjDaKa I PrAbaJe NimPfKe która JEsT moJOm CuRkom
Grudzień 08, 2010, 20:15:11
MeTaLbLaDe
ShKoDnIQ nIeReFoRmOwNy
*

« Odpowiedz #17 : Grudzień 08, 2010, 20:15:11 »

GupI JEsTEŚ Jak Nie WIem XD PszECieŻ jaK OpeRaCYjNy jaK TO na KomPie A nie W SZPitALu a PozATYm My NIe maMy ŁinDOŁs WcaLe tYLqo PinGwinA I Co TErAZ?! NeXUs MÓwi Ze Gry SOm FajnE i RozWIjaJoM I nAS naÓczY wYSłaĆ MAjla w 3 SekunDy I BeDZIe CI GupiO A w oGólE To JA teSZ nIE maM zAdnEj NaGAny WIenC HeloŁ Łat Iz KAMan on? ChybA MaSZ JakieŚ BŁenDnE PredykaTy aLbo UniWersaLjA alBo JEszCZe GORzEJ AgLoMerAcje Bo JA Nie jEsteM pokREnCOnA TylKo SexIpeRweRsyjNA ;//

A twój pingwinek to niby co? Może nie system operacyjny (skrót OS - operating system, z angielskiego, ale przecież ty nie znasz). Ja mam Windows XP HE i jestem zadowolony. Nie zamierzam zmieniać go na żadne inne śCiErNiSkO.
Drugiej części posta nie skomentuję, bo go zwyczajnie nie rozumiem - pisz jaśniej, unikniemy takich problemów.
Czyli generalnie z twojego posta wynika, że jesteś zdrowo pierdyknięta, pokręcona (nie "pokREnCOnA" jak to napisałaś, bo to jest z błędem ortograficznym, których ty robisz pełno). Tyle.

KoFcJaM MuJ NoWy NiCzEk <3
Grudzień 09, 2010, 18:45:38
kona-chan
Bubblegum Bitch
SwEEt GwIaZdEcZkA

Marina ;**

« Odpowiedz #18 : Grudzień 09, 2010, 18:45:38 »

Ja tesh chodzem to liceum "Obrońców Westearpatte" loffciam
I jezd kul,chodzem do 1 klasy tak jak Lenka  śliczne I tesh jestem zagrożona z chemii śliczne śliczne śliczne
Ale dziś popraffiauam ,ale nje wiem czy dobshe.Ah te tlenki,wodorotlenq,qfasy i inne grzyby  loffciam Lofcjam cjem mój pshedmofco,moshe dash mi korki z chemi śliczne śliczne śliczne <plosi>

Styczeń 10, 2011, 16:48:37
♥mOmOkO♥
CaNdY TrEnDy

pLaCuShI sOm sWiT <3

« Odpowiedz #19 : Styczeń 10, 2011, 16:48:37 »

Aa Ja chOdZeM dO sZkOłY pOdStAwOwEj 321 dO 6 kLaSy w WaRsHaFFie nA bEmoWie ale wE WsHeŚniU bD chOdZiĆ dO gImnAzJuM nA bIaŁoŁęCe AlE nIe pAmiĘtAm nUmErQ hehe jAk bD wIeDzIeĆ tO wAm pOwiEm  śliczne śliczne

LoOffCjAm tzencZe i kÓcyKi!!11!!!11
Styczeń 10, 2011, 23:02:29
StarFish
KAWAII *.*
CaNdY TrEnDy

pShYbYuAm z GóEmBiN oCeAnÓ!

« Odpowiedz #20 : Styczeń 10, 2011, 23:02:29 »

j
A
 jEsTeM jUsH f KoLeDżÓ naukowiec

32758448
Czerwiec 12, 2011, 09:16:44
Qbek
Co ja tu robię? o.O
GwIaZdEcZkA

Odp
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 12, 2011, 09:16:44 »

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. Mieczysława Karłowicza. Teraz idę do innego liceum i już odchodzę do muzyki (mam już dość wracania w czwartki o dwudziestej ze szkoły). Gdzie się dostanę, tam będę, wybrałem informatykę, bo to mnie najbardziej interesuje.
MetalBlade. Nie widzisztjak się z Cb nabijają? Jasne że potrafią pisać po normalnemu, ale chcą się z Ciebie pośmiać.

Czerwiec 14, 2011, 23:28:19
SexiPerwersyjna GumiŻelka
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

Lech Jan Pawlacz 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Czerwiec 14, 2011, 23:28:19 »

nJe PrafDA ;< ObDasZAmY go MiŁosCioM :<<< A nje oBijaMy SIe Po NieGO :<< Not TRÓ ;<<
o SZkodA ZE OpusZczASz Music :<< Tó BaD ;< U nAs Nje MaMy MjUsik ALE OgrÓt BotANiCZnY jesT blIsko PenTElKi Z TrAMwAJamI I tAm W jaPonI Lubje SIeDziec <#333 cute!

JEsTeM GOrOnCoM ŻoNom ToXi buziak
Kocham Bułe i SePPusia orAs AsiJoNtKo moje Cudne Dzieci :>
MoJa MaMa Jes SWiT! A NoWy TaT To DKMBismarK I Ma DusZOm PupE Bo JEsT StAtkoM!
MaM BabJe KLaWdYsKe I dZiaDzIa SeReZia no I BaBje BaRbjI i DziaDziA MaKA I pRaDziaDziA PsAjDaKa I PrAbaJe NimPfKe która JEsT moJOm CuRkom
Czerwiec 15, 2011, 22:16:35
Barbie
Pacjentka >>ZERO<< COVID-19
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 15, 2011, 22:16:35 »

ShKoŁa rZyCjA faja

sPrZeDaM żElE aNtYbAkTeRyJnE i MaSeCzKi tAnIo NiE zA mIlIoNy

PoGuAsZcZ kOtKa DoPóKi nIe uMaR
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Październik 01, 2019, 22:52:29
emomarlenka
ℳarleniunia Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
CiJeKafFsKii
*

:*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : Październik 01, 2019, 22:52:29 »

WuAnsniE RosPocieŁaM wYższoM sZkouę RobIenIa HauAsu  ups

Październik 07, 2019, 16:36:01
Barbie
Pacjentka >>ZERO<< COVID-19
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #25 : Październik 07, 2019, 16:36:01 »

ShKoŁa rZyCjA faja
jA jEsZcZe Tu dYmAm ugh

sPrZeDaM żElE aNtYbAkTeRyJnE i MaSeCzKi tAnIo NiE zA mIlIoNy

PoGuAsZcZ kOtKa DoPóKi nIe uMaR
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: