Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ŚfiNki, FjePsHoFinKi i ProŚjaCzKi ZaMoRsKje.  (Przeczytany 48820 razy)
Kwiecień 05, 2016, 20:37:38
Barbie
Pacjentka >>ZERO<< COVID-19
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #60 : Kwiecień 05, 2016, 20:37:38 »

U mJe mAmA pOsiaLa oT tAk tEsh NiGdY fCzeSnIeJ nIk nIesIał
A cZy tFoJe wJePshE luBi BrOqUa?

sPrZeDaM żElE aNtYbAkTeRyJnE i MaSeCzKi tAnIo NiE zA mIlIoNy

PoGuAsZcZ kOtKa DoPóKi nIe uMaR
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Kwiecień 06, 2016, 10:15:33
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #61 : Kwiecień 06, 2016, 10:15:33 »

Nje fJę que? Ó mJe sJem Nje Jada, Nje kóPie SpeCjaLnIe duShegO broKóŁa dLa jEdNej śFiNi.
NaReŚcJe JezD fJoSna, i traFka dLa ŚfiNi swit i fokLe jej cJepło f koŃcó, bO jusH nJe śPi zaFsHe zFiNjeNa w doMqu, tyLko czeMŚcjeJ roSfaLa sJem Na caUoM dugośĆ nA troCinKaH tak

Maj 11, 2016, 10:54:49
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #62 : Maj 11, 2016, 10:54:49 »

A Moja ŚfiNja Po lAtah trEsóRy NałuCzyłA Mję, żE maM Jej ObJeraĆ sUoNeczNiK z wachlarzem
Bo StaJe w dżFiczKaH kLatKi, jA sJem pyTaM cO KCeSh? a OnA PodHodzI dO miSki, sHtóRha ZjareNko i Na Mje PACZY. A oNa óMje PaczĘć BarCo zNaczNąCo mruga I JaK Nje RuShe sJem, tO oNa zNuF- Na MisKe i Na Mję. I MusHe Jej fSjoNć zJareNko z MIsKi, i ObraĆ idAć dO pYsHczKa. I oNa zNuf Paczy Na miSke i nA mJę. i aSh Jej sJem zNudzI o3o
A tO nJe taK, żE Nje ómje saMa, Bo czAseM ObłUpuJe soBje i PełNo ŁuPIn FokóŁ i sAma Je. Ale CzaseM TaKjegO ma LenJA, RzE Mnje FytResOfaUa JaKo oBjeRaCzke heee

Maj 11, 2016, 13:20:20
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #63 : Maj 11, 2016, 13:20:20 »

A Moja ŚfiNja Po lAtah trEsóRy NałuCzyłA Mję, żE maM Jej ObJeraĆ sUoNeczNiK z wachlarzem
Bo StaJe w dżFiczKaH kLatKi, jA sJem pyTaM cO KCeSh? a OnA PodHodzI dO miSki, sHtóRha ZjareNko i Na Mje PACZY. A oNa óMje PaczĘć BarCo zNaczNąCo mruga I JaK Nje RuShe sJem, tO oNa zNuF- Na MisKe i Na Mję. I MusHe Jej fSjoNć zJareNko z MIsKi, i ObraĆ idAć dO pYsHczKa. I oNa zNuf Paczy Na miSke i nA mJę. i aSh Jej sJem zNudzI o3o
A tO nJe taK, żE Nje ómje saMa, Bo czAseM ObłUpuJe soBje i PełNo ŁuPIn FokóŁ i sAma Je. Ale CzaseM TaKjegO ma LenJA, RzE Mnje FytResOfaUa JaKo oBjeRaCzke heee
SzCzFfAnA bEsTjA xD

a MoJa bIdUlKa jUsH jEsT nA wYkĄcZeNjU płacz oD pOnAd mJeSiOnCa nIe cHoDzI nA tYlNe ŁaPkI smutny
wEt tFjErDzI zE aLbO dRoGiE zAsZcZyKi AlBo uSpJeNjE lece1
nJe cIeRpI , tE nOgI jOm nIe bOlOm , jE jAk jAdLa cAlE rZyCiE zNaCzY tYlE cO 5 kG dOrOsLy kRuLiK buahaha wJeNc zDeCyDoWaLaM rZe bEnDzIe tAk sObJ rZyC dOpUkI dA rAdE i dOpUkI nIc NiE bEnDzIe jOm bOlAŁo
cZuLaByM sIe jAk bArBaRzYńCa gDyByM jOm uSpIlA wTyM mOmEnCiE buba
źLe rObJe ? buba

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Maj 11, 2016, 15:10:58
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #64 : Maj 11, 2016, 15:10:58 »

BjedNa śFiNka i BjeDna BarbI pocieszacz
Ja byM Nje ÓśPiŁa, Póki Ma aPetyT- bo Jak SfJeżoNtko CjerPi, to Nje Kce JeśĆ. Nje fJę iLe Je PińcJokiLofY kŁjuLik?
A zaShCzyKi Nje fJadoMo czY by PomoGły f tym fJekó, a tyLko nA peFnO StrEz dLa WjePżKi i fokle, fJeC teSh roSóMję.
MosHesH jeJ osŁoDziĆ OstaTnje HfiLe daJoMc aMcJó cO LóBi naJbaRcJej i DusHo BjoRomC na ReNce i gŁasKajoMc, żeBy sJem czÓłA zaDbaNa i KOfaNa.

Maj 11, 2016, 15:33:38
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #65 : Maj 11, 2016, 15:33:38 »

Nje fJę iLe Je PińcJokiLofY kŁjuLik?
nO tYlE rZe jAk JeJ wRzUcE DwIe pOrZoNdNe gArScIe , aLbO iNaCzEj: puL sIaTkI z bJeDrOnKi tRaWy tO zJe tO w 24h xD a WcAlE nIeJeSt oTyLa mruga

*Budowa ciała świnki morskiej jest wyjątkowa w skali całej przyrody: świnka morska składa się z pyszczka oraz żołądka o nieograniczonej pojemności, pozostałe organy uległy zanikowi jako do niczego śwince niepotrzebny, zbędny układ marnujący cenne miejsce w środku świnki.
*Rozmiar, do jakiego może rozszerzyć się żołądek świnki morskiej jest ograniczony jedynie rozmiarami samej świnki.
*Świnka to zwierzątko bardzo towarzyskie, znakomicie czuje się w towarzystwie pokarmu.
*W głowie ma radar wykrywający owoce i warzywa, nawet ze 100 metrów.
*Daje o sobie znać, kiedy usłyszy szelest foliowej torebki.
*Prędkość pochłaniania pokarmów jest porównywalna do prędkości samochodów wyścigowych.
*Zwierzątko nie do nakarmienia. Ile by kto nie dał żarełka śwince, jej zawsze będzie za mało. Czasami ma to zalety: opuszczając świnkę na 3 dni, można nałożyć jej żarcia na 3 dni – co prawda, choćby miała pęknąć, zje w pierwszym dniu, ale jakoś te dwa pozostałe dni wytrzyma.

wYpIsZ wYmAlUj xD ok
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2016, 15:43:01 wysłane przez Barbie » Zapisane

Maj 11, 2016, 16:20:45
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #66 : Maj 11, 2016, 16:20:45 »

A tO HyBa jaK MoJa, Ja Jej CodzJeNie DaJe ĆfJarTke BóraKa, SuHoM kroMke, kaWaŁeK oGurKa i IlE sJem ZmjEśCi tRafY, KONIczYny i mLeczA(taKoM maŁoM peŁnoM rekLamóFke), oPrUcz TegO ma sJanKo i MisKe z zJaRenKaMi. No i Co sJem TraFi0 kaFaUeK jaPka, LiśĆ kaPóSty aLbo KaraLePkI aLbo LiścJe żoTkjeFki, kiLka LiśTkuFF SzCzafJó (baRco LóBi, aLe daJe maŁo, bO DusHo Jej zaSHkoDzi poDoBno) itd
i teSh Nje JezD gróBa, jaK JoM ObetNe z sJerśCi. Bo f FótrzE fygLoMda Na BarcO gróBom, aLe jaK joM waRzyłAm oStaTnjo To OkoŁo kiLoGraMA, czyLi jaK doROdNa ŚfiNja WaRRzyĆ poFInnA.

*Budowa ciała świnki morskiej jest wyjątkowa w skali całej przyrody: świnka morska składa się z pyszczka oraz żołądka o nieograniczonej pojemności, pozostałe organy uległy zanikowi jako do niczego śwince niepotrzebny, zbędny układ marnujący cenne miejsce w środku świnki.

MoJa Ma JesZczE OCZY DO PACZENIA.

Maj 11, 2016, 17:09:31
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #67 : Maj 11, 2016, 17:09:31 »

z PaCzEnJeM tEsH bYlO xD
Kod:
http://nąsęsąpędia.wikia.com/wiki/Kawia_domowa

Maj 11, 2016, 18:02:18
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #68 : Maj 11, 2016, 18:02:18 »

Wyznacza sobie ścieżki, po których biega, jeśli natrafi na przeszkodę, której wcześniej tam nie spotkała, może wykonać dwie podstawowe czynności:

Obejść dany obiekt przeszkadzający i wyruszyć w dalszą drogę;
    Przycupnąć przed obiektem przeszkadzającym i zaczekać, aż właściciel usunie obiekt.

Badania wykazują, iż świnka jako zwierzątko o wyjątkowej inteligencji wybiera najczęściej drugi wariant; bo od czego ma właściciela?

tO teSh pRaFdziFa prAfDa, NaFet BótA Nje OmInJe, jAk sToi Na Nje sWoiM mJejScó,tyLko CzeKa aSh ktOś PsHesóNje o 10 cEntyMetRuff pokój

Maj 11, 2016, 21:12:56
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #69 : Maj 11, 2016, 21:12:56 »

Wyznacza sobie ścieżki, po których biega, jeśli natrafi na przeszkodę, której wcześniej tam nie spotkała, może wykonać dwie podstawowe czynności:

Obejść dany obiekt przeszkadzający i wyruszyć w dalszą drogę;
    Przycupnąć przed obiektem przeszkadzającym i zaczekać, aż właściciel usunie obiekt.

Badania wykazują, iż świnka jako zwierzątko o wyjątkowej inteligencji wybiera najczęściej drugi wariant; bo od czego ma właściciela?

tO teSh pRaFdziFa prAfDa, NaFet BótA Nje OmInJe, jAk sToi Na Nje sWoiM mJejScó,tyLko CzeKa aSh ktOś PsHesóNje o 10 cEntyMetRuff pokój
bO mOrZe oNa sIe pOrUsZA pO nJeWiDzIaLnYm tOżE tAk jAk bYlO w WaLL-e TeJ bAjCe
oBoK jUsH nJe pOjEdZiE LOL

Maj 12, 2016, 18:45:07
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #70 : Maj 12, 2016, 18:45:07 »

Z tYm RzArCjEm ŚfInEk ToPrAwDziWa PraWdA . KjEdyŚ miaŁam ŚwinKe tO jaDuA tYlE TrAwy , ze sjE zAsTanAwiAłAm cZeMu ZaTruDnIajOm KoSiArZy TrAfnikUf , ZamiaSt PoProstu WyPuŚciĆ ŚwiNiAkA nA tRaFE . TakA ŚfInja To bY sIe w DobE uWinEłA i To Po CihU !

MORTADELNIK:
[ * ] SpoCzyWam w ŁaZiEncE [ * ]
biegnie Gość KoOoFfAm CjE biegnie2
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
[ * ] SpoCzyWam w ŁaZiEncE [ * ]
Maj 12, 2016, 19:47:15
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #71 : Maj 12, 2016, 19:47:15 »

CzeBa by tyLko zRobić taKje KlatKi nA kółkaH dO pShesófaNja, żeBy jaKaś FroNa albo PjesEł Nje ZaTakoFau. HocJasH moJa by fYgraŁa  faja

Maj 16, 2016, 14:28:26
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #72 : Maj 16, 2016, 14:28:26 »

CzeBa by tyLko zRobić taKje KlatKi nA kółkaH dO pShesófaNja, żeBy jaKaś FroNa albo PjesEł Nje ZaTakoFau. HocJasH moJa by fYgraŁa  faja
dAwNo tEmU jAk mJaUaM pIeRsZoM sFiNkEE tO tAkOm kLaTkE mJaUaM i pAsLa sIe cAlY dZiEn Na tRaWnIkU
rAs nAwEt zApOmJaUaM o nIeJ i nOcOwAlA , a WtEdY w nOcY mOcNo pAdAlO buba fejspalm

Maj 17, 2016, 15:16:01
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #73 : Maj 17, 2016, 15:16:01 »

BarBażyNicA jesuu

Maj 17, 2016, 15:35:52
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Trawi mnie koronawirus.

« Odpowiedz #74 : Maj 17, 2016, 15:35:52 »

BarBażyNicA jesuu
nO nIeHcOnCy buba

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: