Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ŚfiNki, FjePsHoFinKi i ProŚjaCzKi ZaMoRsKje.  (Przeczytany 27402 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kwiecień 08, 2018, 08:59:04
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #120 : Kwiecień 08, 2018, 08:59:04 »

Mam NadzJeje śliczne
FczoRaj GodziNe Hodziłam Po okoLicy, żeby jeJ ChociaSh kiLka LisTkuff mLeczA órfaĆ, bO jusH soM, HocJasH maLótKie i z LóPoM czeBa sHukaĆ. I TraFki HybA z 5 roDzajÓff Po gaRstCe i KrfaFniKa TroHe tesH sJem UdaŁo mi URfaĆ i KoniczYnki żeBy soBje fyBjeraŁa najSmaCznjeJsHe.
I Tak Po troShkó sKóBje, dziŚ naFet HemTnjej NIsH fCzoraJ, jaK TroHe zFjeNdło i ÓshŁo od FczoRaj- Bo zaFsHe czemŚć DaJe oD raSó, a CzemŚć OsuShaM F doMó ŻeBy mIaŁa TroHe sFoje sJanko- Lóbi BarCjej nIsH skLepofe.
OpCjełam Jej dziŚ pazÓrKI- daRła sJem Jak zDroFy byK Jak joM taTa CzymaŁ, i PoteM kURcGaLoPkjeM F poDskoKaH ÓcJekaŁa do MoJegO pokoJó biegnie

Ja sJem zaFsHe poCjesHałam, że Te naJraSofsHe ZfjeŻemta to RzyjoM króCey, a Moja to taKi kÓndeLek FjepShofy-Kópiłam jOm jaKo KrótkoFłosoM, Ale poTem sJem okazaŁo, że Jej fóTro rośNie i roŚnie FjMc To hyBa  niBy SheLtiE, aLe Z fJekJem zroBiła Jej sJem JedNa roZetKa jak u CoroNet, aLe Nje na śroTkó, tyLko Nad óheM, fJemC MosHe MjaŁa praBaPcJe roZetkoFom co?

A ty MasH jaKJej raSy i iLe WaRzy?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2018, 09:25:47 wysłane przez switi » Zapisane

Kwiecień 08, 2018, 17:27:16
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #121 : Kwiecień 08, 2018, 17:27:16 »

CzymaJcJe kcióKi, ÓdaŁo Mi sJem Jom ÓtócZyĆ 6 GraMuf oD fczOraJ konata A naBobkaŁa Dzi$ fJęceY NisH WczoRaJ LOL
Ja Fję, że tO tyLe cO NIc- aLe Jak coDzieNnje Od tygOdNJa TraCiła oKoŁo 10-15 GraMuff, tO JezD PopraFa  sweet
KoHaNa sTarósHkA, zaCzynAm MjeĆ MaLótKom nadzJejE, żE Wet sJem MyLiŁ śliczne

Kwiecień 10, 2018, 16:41:25
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #122 : Kwiecień 10, 2018, 16:41:25 »

FyHodzi nA tO Rze jeZdę LepShyM DoKtoRę doLitLe niSh FetEryNjaSh tak
KlósKa Waży 918 GraMuff - MjałA 893. 25 grAm PsHez  dNi, RufNjótKo reGuRaLnie TyJe pokój konata dancer
Ja fJę, Że tO JusH sTaroFinKa, aLe jEdNak To RaTsHej ByŁ zesPóŁ sTreSó PowyJazdoFegO- a nje, jAq Fet POfJedzJaŁ że Mam sJem sHykoFać, bO BeNdzJe HudłA COraS moCnjeJ i KfeStja kiLQó dNi.
Nje BenDzje Jej ŻoDyN KoNoFaU mUfiŁ iLe Ma rzYć wąsy

Kwiecień 10, 2018, 20:39:18
emooLadyy
CaNdY TrEnDy

« Odpowiedz #123 : Kwiecień 10, 2018, 20:39:18 »

RoZeTqAa I NjE fJeM IlE WaShY, Bo JeJ DaFfNo NjE Wa$hYuAm AlE Je$T GrUbAaaaAa

Kwiecień 11, 2018, 09:55:18
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #124 : Kwiecień 11, 2018, 09:55:18 »

RoZeTqAa I NjE fJeM IlE WaShY, Bo JeJ DaFfNo NjE Wa$hYuAm AlE Je$T GrUbAaaaAa
GróBa śFiNka tO PjeMkNa śFiNka- Fję, bO czyTaUaM Olge daPoLge tak

(w ogóle to najpiękniejsza, moja ukochana książeczka o śwince- jak ktoś nie czytał, to niech wypożyczy w bibliotece, albo upoluje na allegro https://allegro.pl/listing?string=olga%20dapolga&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-wp-uni-1-2-0328 - bo niestety normalnie się tej książki w polskim wydaniu nie da kupić)

Kwiecień 14, 2018, 10:56:36
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #125 : Kwiecień 14, 2018, 10:56:36 »

Nie ÓdaJe MI sJe KluSki ÓtuCzyć, aLe WaGa sJeM óczyMujE mJenDzy 909-929. FedUg Mje maŁo, bO Ma koŚciSty tyŁeczEk- aLe moShe nA staROść PotaNofiŁa zoStać ModelKOm i DlateGo sJem OtHudziŁA co?
PotsÓfaM jeJ Pod DzjuP CjoMgLe coŚ iNNego, i zAfShe sJem Na coŚ skuSi- Jak doStaJe lIśtKa ShczaFjó, tO zaOSzCza ApetyT i z RozPeNdó Je FjeMceJ CzegoŚ iNnego hyhy TylKo zJeLone (traWa i mLecz itp), CiuT skÓbNie BanaNa,kiLka zJareNek słoNeczNIkA i GryzJe GałoNsKi z TOpoLi. i Jak kóPuJe  rzoTkjeFki tO zJada LiścJe z CałęgO peNczKa sweet
 aLe fokLe nje Kce SuHeGo jeŚć (a sPecJalNe KóPIłam InnOm VersELaGe niSh zaFshe, tAkom dLa sTarszYh śfiNkuff i z ProBleMami trAfjEnnymi- DfIe PaczKi rÓsHnegO żaRcja, a Ona Nie Kce jEść Żadnej) aNi faŻyF (naFed oGórKa!).
Ani NafeT sUshOnyh zjÓłeK (niKty Nje jaDłą, aLe MyśLałaM, że MosHe teRas Zje i NjePoczeBnie KóPIłam). I naFed sIanko MaŁo- tyLko taKie cO JesT śfjeżo uSusHone PsHezeMnje.
Mało Je, fJemc doPaJam PraFje Na siŁe- Ona oD daFna JezD 100% aBstyNentkom, Od laT młodośCi Nie PIje aNI z MIseczKi aNI z PoiDełkA, HoCjaSh CjoMgLe MA i FOdy NIc Nie óbyFa. Ale Mnje tO nie MarfiŁo, bO duSho MokryH FażyF JadŁa. ALe TeraS na FsHelki fyPadeK BjoReM joM na koLaNka, StaWjam Na tyLniH nósHkaH nA stoJoMco i PoiDełko fSadzaM f PySk- No tO troHe PoliRze, bO nie Ma fyjŚciA.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2018, 11:37:32 wysłane przez switi » Zapisane

Kwiecień 14, 2018, 21:52:54
emooLadyy
CaNdY TrEnDy

« Odpowiedz #126 : Kwiecień 14, 2018, 21:52:54 »

AlE WyBrEdNe PrOsiĘ  buahaha MoJa To ZjE PrAffJe FShYsTqO a WyPiJa PrAffJe CaŁą WoDę W NjeCaŁe 2 Dni

Kwiecień 15, 2018, 08:49:37
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #127 : Kwiecień 15, 2018, 08:49:37 »

NO, roSpUsHczOna JezD stRasHnIE, aLe TeraS tO jusH dO PsHesAdy. A ja Sje PozWaLaM teRroRyzoFać, bo SjeM o NjoM maRtfJe pik Bo że Nje Kce oGórKa i sŁoNeczNIkA JezD bacO dziFne...

Kwiecień 15, 2018, 12:29:47
emooLadyy
CaNdY TrEnDy

« Odpowiedz #128 : Kwiecień 15, 2018, 12:29:47 »

NO, roSpUsHczOna JezD stRasHnIE, aLe TeraS tO jusH dO PsHesAdy. A ja Sje PozWaLaM teRroRyzoFać, bo SjeM o NjoM maRtfJe pik Bo że Nje Kce oGórKa i sŁoNeczNIkA JezD bacO dziFne...

ObY tO ByU TyLqO JaqIś FoH what the f

Kwiecień 15, 2018, 13:40:43
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #129 : Kwiecień 15, 2018, 13:40:43 »

nOm...
LiczE że Ma skLeRoze i zaPoMjaŁa, że LóBi oGórKa- caŁe RzycJe OfJelbJaŁa.
MarTfiŁAm sIem, że Nie ma aPetytÓ- aLe SzCzaW żarŁaBy kiLogRaMaMi (daJe jej tyLko kiLkA liTkuff, bO NjezDrofy) i Po LisTkó sHczaFjó daJe sJem NamuFIć Na troHe traWy i mLeczA. No i liścJe oT żotKjeFki zJada beS FOha ile jeJ daM. Ale dziŚ Nie MaM żoTkjefKi, bO fCzoraJ ByŁa f skLepJe zFjeNdNjeNta, tO niE kópiŁam...
MyśLałam, że MosHe coŚ z ZębaMi, że Nje KCe je$ć TfaRdegO ŻarcJa f GraNólKaH- aLe Wet ZaGloMdaU Jej f PysK (bjEdNA, taKie DruTy Jej fSadzIł, bO beZ tegO nIe fiDaĆ tyLniH zeMbuff) i Nie ma PseRoŚnieNtyH. No i GałoNsKi z TopoLi GryzJe.

Kwiecień 24, 2018, 14:13:12
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #130 : Kwiecień 24, 2018, 14:13:12 »

mI sIee wYdAjE rZe mOrZe tEn oGuR eK jEj zBrZyDł hmm

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Kwiecień 24, 2018, 14:19:35
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #131 : Kwiecień 24, 2018, 14:19:35 »

BoJe sJem ,ze Jej fsHysKo zBrzydŁo PróCz sHczAfJó - PsHecJesH Nje moGem joM kaRmić sHczaFjeM, a Ona PraFje Nic Nje Kce jeŚć tyLko sHczAf fejspalm ZnuF Jej sPada faGa w kącie
JusH naFed Jej Po okruShkó JedzoNko i słoNeczNIk fKładam F pysK, aSh do tyLniH zemBuff, żeBy HocJasH troHe gryzŁa I jadŁa, Jak fłoŻe gŁemBoko, tO gryzJe i poŁyKa, aLe Jak za pŁytKo tO fypLuffA....

Kwiecień 24, 2018, 16:23:52
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #132 : Kwiecień 24, 2018, 16:23:52 »

nIeMeNcZ jEj nA sIlE buba mOrZe zNaJc cOs iNngO nIsH sZcZaF , mLeCzYk nP

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Kwiecień 24, 2018, 16:36:13
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #133 : Kwiecień 24, 2018, 16:36:13 »

nIeMeNcZ jEj nA sIlE buba mOrZe zNaJc cOs iNngO nIsH sZcZaF , mLeCzYk nP
No psHecJesH nJe MenCze, aLe tO dla Jej doBra HocjaSh Dfa Czy GryZy czeGoś dzJeNNie Jej dO pysKa fkŁadam. PsHyNajMnjeJ poTem PiĆ kCe i f kącó troHe piJe- aLe tyLko jaK jeSt Na koLaNkaH, F klaTce JoM poiDłko Nie InteResóJe.
CodzIeNNje dFa RaSy HodzE pO okoLicy i sHuKam rUshnyH, bO f okoLIcy ZaraS sOm POla i NieÓżytKi- mLeczyK, traFki RusHne roDzaJe, KrFaFnik, BaBke, KONjczyKę, Róm JankA... FsHysKo cO rośNie f okoLIcy, to zNashe dO doMó i sPraFdzam f InteRnetaH czY jezD jadaLne.
A KlusKa tyLko ShczAf je HemTnie, fJemC poTsTemPeM jaK gryzJe LiścJa, tO jeJ poDsóFam Inne żeCzy, tO sJem Czasem naBjeże i PsHes poMyłke zJe mLeczA aLbo coŚ...
A cO Nie Zje, tO sUsHe- Zjada HemTnjej NisH kóPne sJano. Ale NadaL zA maŁo i tyLKo feNsHy i sHuKa i MarUdzi, że By Coś zJadŁa, aLe Nje tO cO Ma...

Kwiecień 24, 2018, 17:08:41
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #134 : Kwiecień 24, 2018, 17:08:41 »

tRuDnA sPrAwA jAk wJePsHe tAkIe wYbReDnE ech

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 14   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: