Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ŚfiNki, FjePsHoFinKi i ProŚjaCzKi ZaMoRsKje.  (Przeczytany 20433 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lipiec 02, 2018, 09:59:12 am
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #150 : Lipiec 02, 2018, 09:59:12 am »

nje Ma MojeJ KluSeczKi, JesHczE FczoraY caŁy dzJeń RzoMdziŁa, bJegaŁa, sKóBaŁa traFke i MaródziŁa PrzY jedzOnkó, że Inne dać, a FjeczOrę LeżaŁa ó mJe Na roMczKah i NagLe PostaNofiŁa poKicaĆ Za tęczoFy moSt w kącie
TaTa dziŚ KcJaŁ raNo JeHać dO skLepó po NofoM klÓseczKe, a Mama Mófi, że KóPjoM mi PjesKa- Nje roZóMjejoM, rzE KlósEczKa byŁa JednA lece1

Lipiec 02, 2018, 11:48:07 am
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #151 : Lipiec 02, 2018, 11:48:07 am »

bARdzo Mi Pr\zykRO buba NAjwarZniEjsZe RZE miała tAKom pAnIoM KturA sie Nikom ZAjełA nJlepiEJ jAK można BYło

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Lipiec 02, 2018, 21:48:42 pm
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #152 : Lipiec 02, 2018, 21:48:42 pm »

StRaSzNjE sMuTnE płacz  TeSh pShEs To pShEcHoDzIuAm I tO bYlO oKrOpNe aLe z dNiA nA dZiEn bEnDzIe LePiEj pocieszacz oPlAkUj jOm iLe tYlKo CzUjEsH rZe MuSiSh AlE pAmJeNtAj rZe oNa bYlA u CiEbJe bArDzO sZcZeNsLiWa i MaLo kTuRa sFiNjA mA tAkIe lUkSuSy , A tAm gDzIe bJeGa sObJe tErAs jUsH nIc jOm nIe bOlI I oPoWjAdA fShYsKiM jAkIe tO sUpEr zRzOnDzEnJe gLoNoJaTkA rZe TaK dObRzE tRaFiLa dO cIeBjE , nIk jEj nIe pOrZuCiL nIe zAnIeDbYwAl CzY nIe uRoDzIlA sIe nP w PeRu . . .
cIeSz SiE sWiTi rZe nIe mUsIaLaS pAcZeC nA jEj cHoRoBy , kTuRe mOgLy jOm dOpAsC , jAk mOjOm kTuRa mJaUa sZtYwNe tYlNe nOgI płacz

i NjEgNiEwAj sIe nA rOdZiCuW , kCoM cI uLrZyC w BuLu , wIdZoM jAk cIeRpIsH i kCoM tO pOfSzCzYmAc i dAc cI nOwE zWjErZe
cZaSeM pOmAgA pShElAnJe uCzuC nA kOgOs iNnEgO fTyM pShYpAtQ zWjErZe , nO aLe nIc nA sIlE

cZyMaJ sIe pocieszacz in love

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Lipiec 03, 2018, 10:04:04 am
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #153 : Lipiec 03, 2018, 10:04:04 am »

DzieMkóJe FaM...
Ja myśLe, rzE oNa TroHe HoROfaUa, jaK sTarsHy czŁofJek, aLe Nic Nje ByŁo Fidać- Prócz teGO, żE ByŁa siFa zE staRoścI, i BarcJej LeniFa i PshyTuLaśNa sJem SroBiŁa nO i ShuDła FjoSnoM i Nje KcjaŁa PsHytyć.
TesH myśLe, że LePjeJ Jak TaK naGle oDesHła, bO tyLko TaK zaDżaŁa, fesThŁa kiLka RasY taK moCno i PsHestaŁa oDyHać- TaTa MufI Że tO Był HybA zaFaU SerdósHka jaK ó LóDzjuFf w kącie MyśLe, że doPsHe, że Nje staŁo sJem To f ŚrotKó Nocy Kjedy Była saMa f kLaTce, tyLko Jak LeżaŁa Na koLaNkaHi ogLoMdaŁa ze MnoM fiLm i czóŁa sJem BesPjeczNa i KOhaNa i głasKaNa lece1
TaK BarCo mi jeJ braKóJe płacz Dziś jaK FstaUam, tO JesHcze Nie oBódzoNa PobJegłam dO kóHni i ÓkroiŁam ogórKa zaNim Sobje PshypoMjaŁam, że Jej jUSh Nje Ma lece1
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2018, 10:09:23 am wysłane przez switi » Zapisane

Lipiec 03, 2018, 13:40:41 pm
emooLadyy
CaNdY TrEnDy

« Odpowiedz #154 : Lipiec 03, 2018, 13:40:41 pm »

OjEj SwItI FsPuŁchUjEm Ci pocieszacz w kącie PsHyNajMnjeJ MjaŁa TaKoM DoBroM PaNiOm
Lipiec 03, 2018, 14:32:02 pm
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #155 : Lipiec 03, 2018, 14:32:02 pm »

DzięKóJeM cI tuli

Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: