Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: [1] 2 3 ... 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy to jest bff? I co mam zrobić żeby klasa się przestała ze mnie śmiać.  (Przeczytany 25048 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Sierpień 26, 2013, 19:04:39
PanCzekolada
MiLkA<3
SwEEt
**

« : Sierpień 26, 2013, 19:04:39 »

No bo ja z moją naj psiapsiółą się w roku szkolnym zawsze spotykałyśmy. A teraz nie widziałam jej od lipca :c Ona mi mówiła że będzie się spotykać z ją byłą naj psiapsiółką. A ona w szkole bardziej woli tamtą.

W szkole jestem odrzucana. Nie mam pary. Na wf-ie muszę z chłopakiem i wtedy pan mnie traktuje jak chłopak. Mam 3 z wf, staram się jak mogę, zawsze mam wf. Ale on chyba powinien trenować olimpijczyków. Mam 2, 3, jedną 1 (oceny) z wf, wszyscy się ze mnie śmieją kiedy np. Nie trafię smutny takie piekło. Mowią że jestem gruba, chociaż schudłam, i nie jestem najgrubsza z klasy. Te osoby co mówią że jestem gruba, to się kochają w takiej fałszywiej grubiej dziewczynie. Ona wypycha se stanik chusteczkami a ma do tego push-up! Jest pupilkiem nauczycieli. Śmieje się sztucznie. Jak ja se kupiłam długie czerwone Conversy to ona długie bordowe (._.). Kiedyś chłopak mnie popchnął (specjalnie) na chłopaków jak grali to jak ja na nich spadłam ale zeszłam z nich i leżałam na środku korytarza to oni mnie zaczęli kopać. Ale wstałam. Teraz zaczęłam się przerzucać na styl Japoński, ale boję się że mnie wyśmieją, po to w Polsce prawie nietolerowane. Ale powinnam ubierać się jak chcę. Co o tym myślicie?

Sierpień 26, 2013, 19:19:06
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #1 : Sierpień 26, 2013, 19:19:06 »

No bo ja z moją naj psiapsiółą się w roku szkolnym zawsze spotykałyśmy. A teraz nie widziałam jej od lipca :c Ona mi mówiła że będzie się spotykać z ją byłą naj psiapsiółką. A ona w szkole bardziej woli tamtą.

W szkole jestem odrzucana. Nie mam pary. Na wf-ie muszę z chłopakiem i wtedy pan mnie traktuje jak chłopak. Mam 3 z wf, staram się jak mogę, zawsze mam wf. Ale on chyba powinien trenować olimpijczyków. Mam 2, 3, jedną 1 (oceny) z wf, wszyscy się ze mnie śmieją kiedy np. Nie trafię smutny takie piekło. Mowią że jestem gruba, chociaż schudłam, i nie jestem najgrubsza z klasy. Te osoby co mówią że jestem gruba, to się kochają w takiej fałszywiej grubiej dziewczynie. Ona wypycha se stanik chusteczkami a ma do tego push-up! Jest pupilkiem nauczycieli. Śmieje się sztucznie. Jak ja se kupiłam długie czerwone Conversy to ona długie bordowe (._.). Kiedyś chłopak mnie popchnął (specjalnie) na chłopaków jak grali to jak ja na nich spadłam ale zeszłam z nich i leżałam na środku korytarza to oni mnie zaczęli kopać. Ale wstałam. Teraz zaczęłam się przerzucać na styl Japoński, ale boję się że mnie wyśmieją, po to w Polsce prawie nietolerowane. Ale powinnam ubierać się jak chcę. Co o tym myślicie?

FjEm rzE tO MoRze I GuPjE aLe Ja nA TfOiM mJEJscU PrzEnJosłaBym sJe dO InnEj kLaSy ._. SkońTsZyłAm PoTsTaFuFke JuSh dAfNo , aLe mIałAm PoDobNe ProBlEmY ... MiAuAm PaRsZyWom klAsE , GDzjE Jak NjE SuhAłAś BrItNeJ sPiRs I OgLonDaUaś anImE To hCiEli CjE sPaLić nA sToSjE xD I tEn Wf... ;_; , A jAk PoSzłAm dO GiMnAzJuM tO HoDziłAm dO kLasY z OsObAmi z RóWnOlEgUeJ kLasY z PoTsTaFuFkI i sJe okAzaUo rZe sOm bArDzo fAjnI xD I TeSh LuBuLi anImE I śPjEwAliśmY RaSem OpEnInGi z PokEmoNuF :3 RzAuJe Rze śJe fTeDy nJe PszEnIosUaM, jEsTem PewNa rZe ByłO bY lEPjEj ._. IdZiEsz W Tym RokU dO sZusTej KlAsy ?? BtW JaK HcEsZ O Tym PoGaDAć To MoSzEsz nApiSać nA Gg  dO MjE nR mAm w SyGnAtUrCe buziak

MORTADELNIK:
[ * ] SpoCzyWam w ŁaZiEncE [ * ]
biegnie Gość KoOoFfAm CjE biegnie2
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
Sierpień 26, 2013, 19:32:46
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Sierpień 26, 2013, 19:32:46 »

BiEdAcTwO pocieszacz ZnAm TeN bUL i ChciAłAbyM POmUc .. aLe ChYBA tAK JaK NiMfpKA MUwi jEst NaJLePIeJ. no I StARAj Sie Nie PsZEjMOwAć Jak Ci DoKUcZAjoM tO Nie BenDZIe IM SIe CHciAło TegO RoBić bO BeNdOM wiDZIeLI Że NIe mAJom PO co nic z tego

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Sierpień 26, 2013, 19:43:37
PanCzekolada
MiLkA<3
SwEEt
**

« Odpowiedz #3 : Sierpień 26, 2013, 19:43:37 »

FjEm rzE tO MoRze I GuPjE aLe Ja nA TfOiM mJEJscU PrzEnJosłaBym sJe dO InnEj kLaSy ._. SkońTsZyłAm PoTsTaFuFke JuSh dAfNo , aLe mIałAm PoDobNe ProBlEmY ... MiAuAm PaRsZyWom klAsE , GDzjE Jak NjE SuhAłAś BrItNeJ sPiRs I OgLonDaUaś anImE To hCiEli CjE sPaLić nA sToSjE xD I tEn Wf... ;_; , A jAk PoSzłAm dO GiMnAzJuM tO HoDziłAm dO kLasY z OsObAmi z RóWnOlEgUeJ kLasY z PoTsTaFuFkI i sJe okAzaUo rZe sOm bArDzo fAjnI xD I TeSh LuBuLi anImE I śPjEwAliśmY RaSem OpEnInGi z p o  k  e  m  o  n  ó  w  (tak? Bo cenzuruje) :3 RzAuJe Rze śJe fTeDy nJe PszEnIosUaM, jEsTem PewNa rZe ByłO bY lEPjEj ._. IdZiEsz W Tym RokU dO sZusTej KlAsy ?? BtW JaK HcEsZ O Tym PoGaDAć To MoSzEsz nApiSać nA Gg  dO MjE nR mAm w SyGnAtUrCe buziak
Tylko że ja byłam raz już w równoległej klasie i tam jest strasznie. Tam są niepełnosprawni którzy są agresywni i normalni ludzie tam klną i są zboczeni (w wieku 11 lat XD). Wuefista z równoległej klasy o wiele lepszy. My raz musieliśmy biegać kilometr smutny z tym naszym. Ale ci fajnie, u mnie w klasie nikt nie ogląda anime (jak będę miała lapka to chyba zacznę, bo narazie na komie jestem XD) ani nikt nie wie kto to Kyary Pamyu Pamyu bo oni słuchają Lisowskiej, dubstepu i tych innych smutny Nie, idę po piątej XD gimbus ze mnie XD no wiem że jeszcze nie ide do gimbazy ale mówię ja tak też na podstawówkę XD Dziewczyny z 5 (teraz z 6) są strasznie przemądrzałę i się uważają za wielkie dorosłe. Malują se paznokcie -.- i klną. Znalazłam akurat foRumCio gdzie są normalni ludzie (no tam pismo, ale who cares?) i zabawni i jest aktualne. Ja tak nie umiem pisać jak wy c:. Dobra, czuwaj na gg 8|
ps. Poprawiłam w cytacie 'cZaRoWnIk (mam nadzieję że mi ocenzuruje)' bo ocenzurowało  p  o  k  e  m   o  n. Jeszcze cenzuruje  t   ę   p  a na tępa (tak samo mam nadzieję że ocenzuruje) xd

BiEdAcTwO pocieszacz ZnAm TeN bUL i ChciAłAbyM POmUc .. aLe ChYBA tAK JaK NiMfpKA MUwi jEst NaJLePIeJ. no I StARAj Sie Nie PsZEjMOwAć Jak Ci DoKUcZAjoM tO Nie BenDZIe IM SIe CHciAło TegO RoBić bO BeNdOM wiDZIeLI Że NIe mAJom PO co nic z tego
Masz rację c: kocham was XD love

ScAlIłAm buziak Psaj
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 19:47:36 wysłane przez PSAJDAK! » Zapisane

Sierpień 26, 2013, 19:49:50
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Sierpień 26, 2013, 19:49:50 »

SaMa WiDZiSz JaCy Są Ci LudZIe WiĘc Nie MaSZ sIę cZYM PrZEjmoWAć mruga BęDZie DobRZE i My CiEm TEsH LoOOfCIAmy love buziak

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Sierpień 26, 2013, 19:50:48
PanCzekolada
MiLkA<3
SwEEt
**

« Odpowiedz #5 : Sierpień 26, 2013, 19:50:48 »

Jak się powtórzę to sory xD
z GG nie chce nie łączyć smutny vIvA lA bRoKaT

Sierpień 26, 2013, 19:58:03
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #6 : Sierpień 26, 2013, 19:58:03 »

Tylko że ja byłam raz już w równoległej klasie i tam jest strasznie. Tam są niepełnosprawni którzy są agresywni i normalni ludzie tam klną i są zboczeni (w wieku 11 lat XD). Wuefista z równoległej klasy o wiele lepszy. My raz musieliśmy biegać kilometr smutny z tym naszym. Ale ci fajnie, u mnie w klasie nikt nie ogląda anime (jak będę miała lapka to chyba zacznę, bo narazie na komie jestem XD) ani nikt nie wie kto to Kyary Pamyu Pamyu bo oni słuchają Lisowskiej, dubstepu i tych innych smutny Nie, idę po piątej XD gimbus ze mnie XD no wiem że jeszcze nie ide do gimbazy ale mówię ja tak też na podstawówkę XD Dziewczyny z 5 (teraz z 6) są strasznie przemądrzałę i się uważają za wielkie dorosłe. Malują se paznokcie -.- i klną. Znalazłam akurat foRumCio gdzie są normalni ludzie (no tam pismo, ale who cares?) i zabawni i jest aktualne. Ja tak nie umiem pisać jak wy c:. Dobra, czuwaj na gg 8|

CzuWAm :3 MoRzEsz nApiSać Jak bEnDzjEsz PszY KomPiE ;3
SwoJom dRoGoM tO DokUaDnjE tAk jAk byś oPiSyWauA KolErzanKi z MojEj PoCtAfuWkI xD PsZemOnDrZauE, WjElCe dOrOsuE GuWnjArY xD
MoRze Po WakAcjAh tRohE zmOnDrZejOm mruga JaK Coś To zAfSze MoRzeSz z nAmI PogAdAć ^_^
BtW MogEm Ci PoLeCić JakJeś fAjnE anImE JaK bEdZjEsZ hCiAuA OglOnDać :3

MORTADELNIK:
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
Sierpień 26, 2013, 21:48:25
Lenka
KoMuNiStYcZnY
F.i.P. ForÓmCjofY

DwÓjKa mI ŚnIeŻy :/

« Odpowiedz #7 : Sierpień 26, 2013, 21:48:25 »

Ja mam 2 z WF-u na koniec, bo nienawidziłam tego cholernego przedmiotu, baby, która nas uczyła i mojej klasy. pokój (Też zadawałam się z ludźmi z równoległej.) I tak tą dwóję uważam za cud, bo zwiewałam z lekcji, nie przynosiłam stroju itepe, itede... Babka chyba postawiła mi ją dla świętego spokoju. hyhy Ale tobie nie radzę mnie naśladować, bo różni to nauczyciele są. I podstawówka to jednak nie liceum. Może spróbuj sobie załatwić jakieś zwolnienie od znajomego lekarza, albo co... Różnie to trzeba sobie radzić. Klasę olej totalnie, ja 3 lata przeżyłam z ludźmi, których nie trawiłam. Na początku się tym martwiłam, ale potem stwierdziłam, że nawet nie ma co się przejmować oDlOtOfFyMi aGeNtAmI. I wiesz co ? Dzięki temu poznałam wiele świetnych ludzi ze szkoły, z różnych klas. A gdybym miała lepsze kontakty z moją klasą, z pewnością ograniczyłabym się do spędzania czasu z nimi i nie poznałabym wielu wspaniałych osób.
Jako, że wiem co to znaczy fałszywy przyjaciel, powiem ci tak - olej wszystko i bądź sobą ! Nie zmieniaj zainteresowań pod presją tłumu. To oni są nudni, tacy sami. Nie potrafią być oryginalni i twoja inność ich wkurza. Żyją w zamkniętym środowisku, są ograniczeni stereotypami, tandetnymi modami... Nie zniżaj się do ich poziomu i nie wstydź się tego, co kochasz. Kiedy ludzie zobaczą, że się tym nie przejmujesz, zmienią do ciebie nastawienie.
Trzymaj się ! pokój

Ja to was jednak kocham!
Sierpień 26, 2013, 22:18:09
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #8 : Sierpień 26, 2013, 22:18:09 »

Wszyscy tu majom racje: olej ludzi do okola i badz soba :) tak jak Lenka mowi, oni wszyscy lubia to samo tylko dlatego, bo boja sie byc inni, oryginalni z leku przed odrzuceniem. Ty jestes wyjatkowa i badz z Siebie dumna hero

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Sierpień 27, 2013, 15:23:45
PanCzekolada
MiLkA<3
SwEEt
**

« Odpowiedz #9 : Sierpień 27, 2013, 15:23:45 »

Dziękuję :) Tak naprawdę jestem inna od nich, myślałam że to wada, ale uświadowyłyście mi,  że to zaleta :)

Sierpień 27, 2013, 15:24:59
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #10 : Sierpień 27, 2013, 15:24:59 »

Dziękuję :) Tak naprawdę jestem inna od nich, myślałam że to wada, ale uświadowyłyście mi,  że to zaleta :)

PrAwDa ok tEsZ KiEdyś MyślałaM rZe tO wAdA mruga

MORTADELNIK:
 dead

Sierpień 27, 2013, 15:33:57
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #11 : Sierpień 27, 2013, 15:33:57 »

tErAz fShYsTkO cO oRyGiNaLnE i InSzE jEsT fAjNe, wIeNc gUoWa Do gUrY i NaWeT jEsLi bEnDoM cI dOgRyZaC iGnOrOoJ tO. pOmYsL sObJe rZe i TaK jEsTeS fAjNiEjShA oD nIh wSzYsTkIh rAzEm wZiEnTyH ok

aChA, i jEsTeM pEwNa, rZe w TfOjEj sHkOlE jEsT kToS, kTo oGlOnDa aNiMe i ChOc tRoHe iNtErEsUjE sIe jApOnJoM. tYkO mUsIsH zNaJśĆ sPoSuP, bY tE oSoBy oDnAlEśĆ zapomnialem2

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Sierpień 27, 2013, 15:47:40
PanCzekolada
MiLkA<3
SwEEt
**

« Odpowiedz #12 : Sierpień 27, 2013, 15:47:40 »

tErAz fShYsTkO cO oRyGiNaLnE i InSzE jEsT fAjNe, wIeNc gUoWa Do gUrY i NaWeT jEsLi bEnDoM cI dOgRyZaC iGnOrOoJ tO. pOmYsL sObJe rZe i TaK jEsTeS fAjNiEjShA oD nIh wSzYsTkIh rAzEm wZiEnTyH ok

aChA, i jEsTeM pEwNa, rZe w TfOjEj sHkOlE jEsT kToS, kTo oGlOnDa aNiMe i ChOc tRoHe iNtErEsUjE sIe jApOnJoM. tYkO mUsIsH zNaJśĆ sPoSuP, bY tE oSoBy oDnAlEśĆ zapomnialem2
ZnAM TakOm OsUBkE z WidZEnIA, AlE JeST sTarSZa o dfA LatA xD OnA Se ZAmUwIŁA z NeTA jApoNskie SlOdyCzE i FsTAwiLa Na Fb (Nie MaM Jej W ZnAJ aLE OgLonDałAM JeJ PrOFiL xD). jAK zObACZYłaM tO mI SiE JeśC ZaChcIaLO pory cute!

Sierpień 27, 2013, 21:32:28
Barbie
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #13 : Sierpień 27, 2013, 21:32:28 »

ZnAM TakOm OsUBkE z WidZEnIA, AlE JeST sTarSZa o dfA LatA xD OnA Se ZAmUwIŁA z NeTA jApoNskie SlOdyCzE i FsTAwiLa Na Fb (Nie MaM Jej W ZnAJ aLE OgLonDałAM JeJ PrOFiL xD). jAK zObACZYłaM tO mI SiE JeśC ZaChcIaLO pory cute!
tO zAgAdAj dO nIeJ, dWa lAtA tO nJe dUsHo pShEcIeSh śliczne
mOrZeSh NaPiSaC dO nIeJ tAk, nAtEn pRzYkUaT: "ChEj, sUyShAuAm rZe lUbiSh jApOnJe. jA dOpJeRo zAcZyNaM śE tYm iNtErEsOwAc i ChCiAuAbYm cOs FaJnEgO oBeJsHeC. cO pOlEcIlAbYs Na rOsPoCzEmCiE pShYgOdY z AnImE?"
nA pEfFnO cI oTpOfJe i CoS hAjNeGo pOlEcI sweet
a PoTeM mOrZe zOsTaNjEcIe BfF swit

tYkO eJ, nJe pIsH dO nIeJ nAsHyM pIsMeM, bO sIe mOrZe pShEsTrAsHyC plotkarz

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

Sierpień 27, 2013, 21:52:34
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #14 : Sierpień 27, 2013, 21:52:34 »

tO zAgAdAj dO nIeJ, dWa lAtA tO nJe dUsHo pShEcIeSh śliczne
mOrZeSh NaPiSaC dO nIeJ tAk, nAtEn pRzYkUaT: "ChEj, sUyShAuAm rZe lUbiSh jApOnJe. jA dOpJeRo zAcZyNaM śE tYm iNtErEsOwAc i ChCiAuAbYm cOs FaJnEgO oBeJsHeC. cO pOlEcIlAbYs Na rOsPoCzEmCiE pShYgOdY z AnImE?"
nA pEfFnO cI oTpOfJe i CoS hAjNeGo pOlEcI sweet
a PoTeM mOrZe zOsTaNjEcIe BfF swit

tYkO eJ, nJe pIsH dO nIeJ nAsHyM pIsMeM, bO sIe mOrZe pShEsTrAsHyC plotkarz

BaRbI TfoJe rAdY sOm jAk zWyKlE bEzCennE śliczne

MORTADELNIK:
 dead

Strony: [1] 2 3 ... 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: