Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kCeM mNjEć KoTa :<  (Przeczytany 10302 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Październik 13, 2017, 08:54:38
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #30 : Październik 13, 2017, 08:54:38 »

KoT f sKarPetKaH śliczne
Ja bym poPaczaŁa Gdzie MasH taKi skLeP DObrY zoO lOGiczNy, gdzJe sPżedaJoM nA kiloGraMy nA waGe Z duShyH PaKuFF rUsHnyH firMuFF.
Do baRco doBreGo skLepó moShnA hoDziĆ zE zWjeżaKjem (ja TaK hoDziŁam z PjeSełeM) I SpżedaFca PozFoLi RzEby tFuJ koT saM soBje poFoNhaŁ i SpróBoFau, cO lÓbi tak
aLbo kuPisH SaMa PO gaRsTce kaShdeGo na Próbe, KtórA mó BendzJe sMakoFaUa.

Październik 14, 2017, 08:12:49
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #31 : Październik 14, 2017, 08:12:49 »

nJeE NiE WolNo KupoWAC tAKi cH rZECy JAK rOlAY CANiN onE sOm dO dOlNe pLeCy!!! KuP TASte of THe WiLD alBO ApPlAwS. Te MARkEtoWE mAJoM durZO zBurZ i InnyCH RZEcYZ i One POteM pUhNOm W bRZuszKah KotkoM smutny
NiEkTUre koTy GryZOm rZEcZY ALe TErz DrapIom I zdARzA im Sie SikAC Albo PaFiOfAć - Nie WOlNo NA przEduŻacZ b o UmROm I spALom Ci doM aaa
nIE bD RobIŁ Qp w LosoWE mIejSCA jAK sie nUcZY dO kuWEty :3 SIQ tEz NiE bedZIe o Ile NIE bd Nie WYkAStrowANyM SaMcem .

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Październik 14, 2017, 21:28:56
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #32 : Październik 14, 2017, 21:28:56 »

Ja JusH mAm roJaL kAniN bo oN tAkiE tErAs je I taKiE mu sHrOnIskO dAjE
CzEmU jEsT dO dOlNe pLeCy???? ZaFshY mYslAlAm rZe To Najlepsz A fIlMa

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Październik 15, 2017, 09:30:45
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #33 : Październik 15, 2017, 09:30:45 »

Ja bym StosoFaUa jaKo doDatek-  kaShde zjeże MjesNojedzoMce jaKije MjaŁam (PjeseŁy i FreTa) doStaFauo ZfykŁe JedzoNko- MjeNsko RusHne- Na głuFny poSiłeK ,a F misCe zaFshe MjaŁy JakJeś sUhe, jaKby zgŁodNjaŁo i Nje zaFshe jaDły, aLe czAseM sKóBneŁy troHe.
TaK jaK moJa teRaS śFiNja- DOstaJe BóraCzka, oGórKA, jaPko, SjaNo iTd. a Suhom kaRme Ma tesH f MisCe i CzaseM soBje coŚ SkóBnie.
GeneraLnjE jaK beNdzJesH zDroFo KarMIć NartÓraLnJe tO sUhA kArMa jaKo doDateK Nje zasHkoDzi tak
A zFjeŻe Z naTóry jeZd MondRe i Jak Ma fyBur, tO BenDzje jeŚć ZdroFe JedzoNko, a SóHe to SobJe "z NuduFF" CzaseM sKóBnJE jAk My CziPsY i PaLóShKi heee
MóSisH zoBaczYć PosHóKać JakI skŁad MóSi mJeć ProCentoFy dLa KOtuff, dLa FretKuff tO fyBjeraŁam BjaŁko poFyżeJ 30% i TłusTOść (aLe zFjeżeNce, Nje oLejE oroŚliNkoFe) POfyżeJ 18% i Nje fJenCeJ niSh 10% DodaTkuff (poPjÓł, WłóKno iTp) i Bes KóKóRydzY f skŁadzJe.
FretKi maJoM poDobNe ŻareŁko jAk koTy, A dLa FreTki KóPyfaUaŁam z fiRm EuKaNuba aLbo VereSeLe LaGa aLbO PuRina (spraFdzoNe i POlecane pSheS weTeryNaży i hodoFcóFF FreTkofyH).  Ale fŁaśNje JaKo DodaTek, Nje jEdyNe jedzoNko.
A roYaL kaNiN tesH nje fJę CzeMó dO dOlNe pLeCy?

i zaPoMjaŁabym, Kóp oDkŁaczAcz (naJLePjeJ maLt PasTe )z wachlarzem

Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: