Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ZmiAnA  (Przeczytany 2385 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Maj 12, 2017, 18:54:49 pm
MEry :*
CiJeKafFsKii
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Maj 12, 2017, 18:54:49 pm »

NOo WitAM ^^ OgOolNIE tO OkazALo zE On MiaL WChoRaj WizYTe U lEkaRZa I POsHLIsMY dO PArkU DZisIAJ

NoI oN MI poKAzAL PArE TrIKOw nA DeSc3 I Mi tEz POzWoliL SprOObOwAc ^^ I TroChe SobIE PogaDaliSmy I Dal Mi SwoJ NumEr TeLEfoNU zEBYsMY soBie POgadALi supcio
Maj 12, 2017, 20:41:18 pm
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #16 : Maj 12, 2017, 20:41:18 pm »

LaW lAw lAw sweet love biegnie
AlE sUpcIo

kOcHaM cHaRlIeGo pUtHa <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Maj 12, 2017, 20:56:30 pm
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #17 : Maj 12, 2017, 20:56:30 pm »

BenDem CzekaĆ nA roSfóJ FypAdkuFF, tO jAk CzytAnJe HarLeKiNa śliczne sweet

Maj 14, 2017, 09:27:43 am
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #18 : Maj 14, 2017, 09:27:43 am »

OmG jAkjE TO uRoTsZe sweet TrZymAm zA fAs kCiukI sweet

MORTADELNIK:
[ * ] SpoCzyWam w ŁaZiEncE [ * ]
biegnie Gość KoOoFfAm CjE biegnie2
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
Czerwiec 02, 2017, 17:27:51 pm
CiJeKafFsKii
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Czerwiec 02, 2017, 17:27:51 pm »

hi hi hi
ZapRosILAm AnDrz3Ja z3By poMOoc Mu sIe UChyC AngoLa! (bO J3sT z Niego Slaby) NoI Po tYm pOwiEdZial Ze JusH UmiE WieCej! A oN mNie PoduCHyL TroCHe PolAKa i MatmY (Bo j3StEm z T3gO SlAbA pada) I jUsH UmiEm BardzI3j!  I zAPrOSilaM gO nA UrODzINy mOje! ^^  wstydzi wstydzi wstydzi wstydzi ups ups ups ups ups in love in love love sweet skromna LUV

Ni3, Ni3 Za DusHo EmoTek  z wachlarzem z wachlarzem z wachlarzem
Czerwiec 03, 2017, 09:51:37 am
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #20 : Czerwiec 03, 2017, 09:51:37 am »

YaY, jaK sUoTko sweet  loffciam love ślicznepara harfa lovesing super love plz  pory

Ni3, Ni3 Za DusHo EmoTek  z wachlarzem z wachlarzem z wachlarzem
EmoteK na BroKaciQu NikTy njE jezD zA dUsho pokój ok konata kemon o3o wąsy sooperman dopinguje dyplom chirlee niołek cyce

Czerwiec 12, 2017, 20:39:10 pm
CiJeKafFsKii
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Czerwiec 12, 2017, 20:39:10 pm »

hej........ jak widzicie, nie pishe falka......dlatego, ze jestem zdolowana. tak, zdolowana. ogoolnie to w sobote mialam urodziny.... ok to od poczatku

zaprosilam moje kol na impre i pshysly. no i byla super impra. i kiedy wshystkie moje friendy poszly i andrzej został to wyznalam mu miłosc. noi on powiedzial ze juz kocha kogos. ma na imie marzena. to moja friend! ale pSiA MamUniJa zabrala mi faceta >:'( a ja  powiedzialam ze tylko go trollowalam z tym pytaniem i ze nikomu nie powiem ze on go kocha. kiedy poshedl poshlam ryczec w loozku  w kącie w kącie emo emo szok ?? smutny paluszek nie wybaczę nie wybaczę płacz płacz ;;( ;;( pada pada zalamana zalamana
Czerwiec 13, 2017, 10:09:12 am
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #22 : Czerwiec 13, 2017, 10:09:12 am »

OjeJ tuli pocieszacz

Czerwiec 14, 2017, 11:46:07 am
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #23 : Czerwiec 14, 2017, 11:46:07 am »

NjE PoDdAwAj sjEm aaa MuSiSz zDobuĆ jEgO sErcE tErAs Po PrOsTu - CiongLe mAsz szAnSe płacz

MORTADELNIK:
biegnie Gość KoOoFfAm CjE biegnie2
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
Czerwiec 14, 2017, 15:51:12 pm
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #24 : Czerwiec 14, 2017, 15:51:12 pm »

A jA myśLe, że Zostań JegO BieF i oBżyDzaJ mó MaŻeNe.
Ale Taq MoNdże, żeBy sJem Nje zoRjętoFaU. FykoŻtsTaJ to Co o niM fJesH i O nJej. Na pCzykŁaD:
-aLe zaZdrosHcze tfoJej dzJefCzynJE, teRaS soM moDne taKje kżyFe zeMby Jak Ona Ma, NjeKtórE jaPąKi RobjOm sobJe sPecJalNe oPeraCje, żeBy iM taK zemBy SterCzaŁy"
- a zaufażyłeś jaK MażeNa jezD podobNa do KardaShjaNki? Ma taKom saMoM fJelKom KrUpNiQ"
- Ja poDziFJaM, że oNa Ma Takom cJerpLifość, żeBy godzInem sJem maLofać. No aLe NjesTety NieKtórE dzJefCzyNy mósHoM sJem Malofać, żeBy PrYsHczy Nje było fiDać...
tyLko tó mósIsH zNajŚć Jakomś Jej FadE (hoćby maŁoM, nA pCzykŁAd PjegOi , BraK cYckuFF, PrysHczE, MocNy MejKap, KshyFe noGi) i Jemó POfjedzJeć że tO óroCze. A oN jusH nJe zapoMni cO mó poFjedzjaŁaś i BendzJe paCzał Na te Kżyfe zeMby i oBżydzaŁ soBje, bo To fCaLe Nje ładNe z wachlarzem
- ty FjesH, roSmaFjaŁam Z TfoJom dzJefCzynoM i oNa foKóLe Nje ma pOjeMcja Czym sJem RósHnI sŁiCz oD fLIPa. To sŁodKje, Że FokLe Nje ZmuShasH jeJ, żeBy sJem doFjedzJała, czYm sJem InteResÓjesH sweet (tyLko PoÓcz sJem NajPjerF o TyH triKah Na desKoRolCe HocJash PoctAfoFe nA pczykŁaT tÓ http://www.andegrand.pl/nws/1065086012-tricki-i-ich-nazwy.html a On sJem PczekoNa, że Ty sJem BarcJej InteResóJesH tyM co oNa nIsH oNa)

Czerwiec 19, 2017, 15:23:45 pm
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #25 : Czerwiec 19, 2017, 15:23:45 pm »

DżIzAs mArJa jUsH zA sAmO iMjE PoWiNiEn jEj dAc sIaNA nO kTo tErAs mA nA iMjE mAżEnA , tYkO sTaRe bAbY aLbO uMaRlAkI glowa
sWiTi Ci dObRzE rAdZi , WaLcZ oNIeGo tYkO mOnDrYm sPoSoBeM , sPeNDzAj nAdAl z NiM cZaS a WtEdY "wRoSnIeSh" w JeGo cOdZiEnNoSc
a PsHeS tEn cZaS zWrUc uWaGe tEj mAżEnY LOL jAkIe iMjE LOL nA jAkIeGoS iNnEgO bOjA nIeH sIe zApAtShY nA iNeGo I mA w dUpJe AnDżEjA
fTeDy oN tEsH sE dA sPoKuJ i zObAcZy rZe ytAmTa KoHlIwA jEsT a Ty jEsTeS cAlY cZaS pShYnIm I rZe sFjEtNjE sIe sToBoM cZuJe

DASH RADE!!! konata wJeRzE w CiEbJe brawo

kOcHaM cHaRlIeGo pUtHa <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: