Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wEgĘtArJaŃsQa qHnJa  (Przeczytany 1524 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Maj 30, 2017, 21:13:32 pm
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« : Maj 30, 2017, 21:13:32 pm »

CzEkUje RzE nImPkA nApIsHe tU cOs o SfOiCh nOwYh zWyCzAjAh rZyWjEnJoWyCh mruga śliczne śliczne śliczne śliczne

kCiAuAbYm bYc wEgEtArJaNkOm (z maSlEm i jAjKaMi) aLe nIeMogE sIe dO tEgO zAbRaC płacz

kOcHaM cHaRlIeGo pUtHa <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Maj 30, 2017, 21:48:54 pm
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #1 : Maj 30, 2017, 21:48:54 pm »

Ja byŁam Kjedyś f reStaŁraCji WegeTarJańsKej- Nie sMakoFaŁo mi.
No sOry, JezDę MjęsKORzeRcoM yo
A WegEtaRjaNje zJaDajoM JedzoNko moJemó JedzoNkÓ tak

Czerwiec 14, 2017, 12:05:55 pm
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #2 : Czerwiec 14, 2017, 12:05:55 pm »

W suMjE To ZacZeuAm tAk rZe jAdłAm To Samo TylKo BeZ mjEnSa . W sEnSiE jAk mAmA zRoBiłA ObjAd nA ObjAd tO jAdłAm zIemnjAki z SuRuFkom A koTlEtSa njE RuSZałAm .

Tak nA cOdZiEn To łAtFe , jEdynE cO czEbA ZrOBiĆ To PszEsTAć jEŚć MjEnSo.

WynAlAski TyPu KoTlEty SojOfE tO DlA mjE mArNoŚć . Som Tak MocnO PszyPrAfJonE Że njE moGEm tEgo jEŚĆ . TzN To DlAtEgo rZe jA njEnAwiDZem ZaPahU KosTki ROsOłoWej, WeGeTy, MaGGi i TeGotYpU PsZypRaF , A KoTlEtY sOjOfE sjE f Tym kOmpiOm i To jEsT OkRoPnE dlA mjE aaa

No TeRas jEsT FjOsnA WjEnC SeZoN nA OwOcE i WaRzyWa . DlA mjE tO rAj - CoDziEnnjE JEm SałaTki OwOcoWe i WaRzywnE . I wCalE do niH mjEnSa njE PoCZebujE .

JaK KtOś LuPi sErki , jAkjEŚ SmArOwiDłA sErKoWe dO kAnApEk To moŻe Sb zAsTomPiĆ SmiAło Np bÓba z KuRcZaQa . SwOjOm DrOgOm bÓba z KuRcZaQa sOjOfy jEST zArOmbiSty TeSZ. jA njE LuPjEm sERkuF WjEnc jEm HummUs i JesT 1000/1000. To cHybA mOjE ulUbjOnE PaPu PoZa wArzyWami i OwOcAmi. xD

WpiErnicZam tEsH MlEko sOjOwE njEsłoDZonE i bEs SoLi Bo DoStArcZA BiAłkA I wiTaminE d12 .
MlEkA njE PijE bO mjE brZuh Boli :/
JeM tEsZ mASło OrzEhOfE bes Soli i CukRu.

WgL SkłaNjAm sjE w sTRonE wEgAniZmu, bO tAk WłAściWiE tO njE PszEpAdAm zA nAbiAłEm w cZysTej PosTaci , TylkO znAlEziEniE PodStaWoWyH PrOdUkTów BeS JakjEhgOŚ zWiErZEnCegO skłAdNikA tRudnE . JaK Bym miEszkAłA sAmA tO nO PrObEm , AlE njE PoWiEm mAtCe rZebY mi NjEdAwAłA rOśliNnEj mArGaRyny dO ZiEmnJakóF Bo mA SERWATKE Z MLEKA Bo WyWołAm góWnobUrzE . xD

OsTaTnjO bYlAm nA FeStYnjE dlA WegAn I JadłAm WegAńsKi KebAb, LoDy i CiAsTa . ByłY PyhA . I njE , NjE bYły tAkjE sAmE jAk tE njE wEgAńsKjE . AlE DlA mniE To PluS . LuBjEm PoZnAwAć NoWe SmAki . I tAk WłAściWjE Od kjEdy jEsTem wEgEtAriAnKom SkłaNjAjOnCom sjE dO wEgAniZmu tO PoZnAłAm mAsE noWyh rZeCzy i bArDzo PolEcAm . CzEnSĆ SmAkujE mi bArDZiEj niŻ To cO PoZnAłAm dO tEj PoRy . To TrohE jAk PoDruSz I PoZnAwAnjE LokAlnyh kUhNji . TyLko njE sTaĆ mjE nA PodRusZ xD

MORTADELNIK:
[ * ] SpoCzyWam w ŁaZiEncE [ * ]
biegnie Gość KoOoFfAm CjE biegnie2
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
[ * ] SpoCzyWam w ŁaZiEncE [ * ]
Czerwiec 19, 2017, 15:34:03 pm
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq

Nie mam pięt.

« Odpowiedz #3 : Czerwiec 19, 2017, 15:34:03 pm »

rAjCiU jAk cI zAzRdOsZcZe błagusia jA bYm bArDzo cHcIaLa oDsTaWiC mJeNsO aLe smutny
kIeDyS jUsH pOwJeDzIaLaM : sFjEnTa mInOm i ZaCzYnAm
mInElY , aLe zOsTaLo mI tRoHe kIeLbAsY i mJeNsKa wJeNc sTfJeRdZiUaM rZe pOzJaDaM i kOnJeC tO mI pOtEm mUJ nArZe cZoNy pShYzWuZ "BJaLoM kIeLbAsKe , sAm rObIlEm , pShEsZ lUbIsH" nO tO wZiElAm brak słów
a PoTeM zAcZoL sIe SEZON GRILLOWY aaa aaa aaa u Mje sOb gRiLlE cO tYdZiEn i jEsT cAlA rOdZiNa (nAsCiE oSuP) i zNaJoMi zAfShE i cO jAk jA mAm PsHeRzYc , kArAfJoLa mAm gRiLLoWaC ? / ? ugh wJeM rZe mOrZnA dUrZo wArZyF nA gRyLa aLe UuuuuHg , cIeNsHkO bYc iNnyM T_T

nOoOo , i TaK tRfAm jEdZoNc mJeNsO z PsHyZwYcZaJeNjA ech

a JaK sAmOpOcZuCiE nImPkO ? / jAk wYgLoNt ? bO jA wJoNzAlAm nAdZiEjE z WeGeTaRjAnIzMeM jEsLi hOdZi o cErE , sUySzAlAm rZe sIe pOpRaWjA oCzYsHcZa iTd jejku!

kOcHaM cHaRlIeGo pUtHa <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Czerwiec 27, 2017, 11:01:34 am
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 27, 2017, 11:01:34 am »

jA jAdłAm WarZYwA Z TorEbki poLECAM

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj