Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: nAjGoRsZe rAnTkI  (Przeczytany 2492 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Styczeń 14, 2020, 13:41:36
Barbie
Statysta PiSu
AdmInIsTrAToREq

« : Styczeń 14, 2020, 13:41:36 »

mAcIe w SfOiH dOsFjAtCzEnJaCh RaNtKi , KtUrYh nIeHcEcIe fSpOmInAc aLbO wSpOmInAcIe nIeMiłO ????? heee gil que? emo
mOrZe oN sIe zLe zAcHoWaL , aLbO wY cOs gUpJeGo zRoBiLyScIe ?  ? jEsTeM mEgA ćEkAwA jejku! śliczne

PoGuAsZcZ kOtKa DoPóKi nIe uMaR
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Styczeń 14, 2020, 14:47:18
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #1 : Styczeń 14, 2020, 14:47:18 »

Nje hodzE na raNtki, LoL w kącie
Ale Ras Jak ByłaM, tO HuoPaK OdproFadzaU mJę dO doMó, A pO droDze KcjaŁo mó sJem siQ i Jak fysHed zZa dżefa, tO FsjoŁ mJę za rEnKe, i MjaU moKre RenCe, fUUUUUUUUUUUUUUUuuuuuuuUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUuuj wymiotuje

Styczeń 14, 2020, 17:15:08
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Styczeń 14, 2020, 17:15:08 »

WSzyStkie ZE mNoM co?????

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Styczeń 23, 2020, 21:52:51
Barbie
Statysta PiSu
AdmInIsTrAToREq

« Odpowiedz #3 : Styczeń 23, 2020, 21:52:51 »

WSzyStkie ZE mNoM co?????
rOsPiSh sIe mruga
jA wAm tErAs pOwJeM bO dUrZo cHoDzIuAm pewniak aLe~! u Mje To nIeTrAkToWaLaM tEgO jAk RaNtKi tYkO tO bYlY pJeRsZe sPo tKaNjA z KiMs pOzNaNyM z ĘtErNeTu mruga mEgA aDrEnAlInA i eXsTrA sPrAwa jAk kToS lOobI nIeSpO dZiE wAnKi!!! :xD

tO tAk ekhm

kIeDyS óMuWiLaM sIe z TaKiM kShYsIeM cHyBa co????? . fAjNjE sIe gAdAlO pShEs sMsY , wJeNc pOsTaNoWiLiSmY sIe sPoTkAc . nO i On pShYsZeT , jA pAcZe a On qLaWy i bArDzO nIeWyRaZnJe mUwI . . . tRzEzWy bYł . . . tYkO nIePeLnOsPrAwNy smutny nIeMaM nIc dO tAkIh lUdZi , aLe uWaRzM rZe MuK MjE UpShEdZiC ChOcIaSh ech bYlAm zAwJeDzoN a TrOhE pOsPaCeRoWaLiSmY i PoSzUaM dOdOmU , wJeNcEj sIe nIe kOnTaKtOwAlIsMy nic z tego

nIeDaWnO pOzNaLaM tAkIeGo gOsTkA zNaD mOżA , sUpEr sIe gAdAuO , bYl tAk mNoM zAłUrOcZOnY rZe jUsH nA dRuGi DzIeN mUwIl dO mJe rZoNo co? Matko! nAwEt rZuCiL dLaMjE fAjKi bO pOwJeDzUaM rZe jEsTe wRuK pAlEnJa que? I sIe sPoTkAlIsMy . . . oKaZaUo sIe rZe tRoChE tRoLloWaTo wYgLoNdA xD nIc tO , mUwJe sObJe , DaM mU sZaNsE . aLe z MiNuTy nA mInUtE jAk tAk z NiM gAdAuAm tO mJaUaM wRaZeNjE rZe z TeGo zAuRoCzEnJa zArAs wRzUcI mJe w kRzAkI i TeN ekhm tAkIe DzIwNe oCzY mJaU rOzBjEgAnE i CiOnGlE rEnKaMi rUsZaL , pOdEjRzEwaM rZe nePaLeNjE mJaUo wTyM uDzIaŁ hyhy wYcZyMaUaM 2 gOdZ i sIe zMyŁaM , pOtEm tRoHe PiSaLiSmY aLe BaNkA pEnKuA i JusH mI sIe NiEkCiAuO nic z tego

bYl tEsH tAkI cHlOpAcZeK cO tFjErDzIl rZe jEsT wYsOkI (jA tEsH i tO dLaMjE wArZnE) a Na sPoTkAnJe pShYsZeT kUrDuPeL lEdWo 170 mOrZe . nO i zJeDlIsMy cOs w ResTaŁrAcJi i PoSzLiSmY nA sPaCeR i mU sIe nIeDoBrZe zRoBiLO cZy kLoCkI lEgO love zAcHcIaLo nIeWjEm xD i mUsIeLiSmY iSc dO gAleRjI hAnDlOwEj rZeBy pOsZeT dO wC brak słów nIeWjEm cZy rZyGaŁ cZy rObIl 2 aLe PoCzUl sIe lEpJeJ . nO a PoTeM jAk sPaCeRoWaLiSmY tO pJeRdZiĄł I pShEpRAsZaŁ what the f aaa cO sTeGo rZe pShEpRaSzAl jAk tO bYlO oBrZyDlIwE i mUsIlaM tEgO sUcHaC aaa nie
oBrOnIl sIe tYm rZe bYl sMjEsHnY i zAfShE mJeLiSmY oCzYm gAdAc aLe tO pJeRdZeNjE tO zAwSze pOtEm bYlO śFiNjA aaa ugh

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Styczeń 23, 2020, 21:56:50
Barbie
Statysta PiSu
AdmInIsTrAToREq

« Odpowiedz #4 : Styczeń 23, 2020, 21:56:50 »

aBo jEsZcZe mI sIe pShyPoMjAuO jAk bYlAm nA tAkIeJ pIeRsZeJ rAnTcE , gDzIe tAk mI sIe cHlOpAk pOdObAl  skromna rZe zE sTrEsU nIeMoGuAm nApIc sIe cHeRbAtY z fIlI rZaNkI bO mI sIe uStA cZeNsłY xD LOL brak słów

Styczeń 25, 2020, 20:47:37
PSAJDAK!
MoDeRaToREq

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Styczeń 25, 2020, 20:47:37 »

ZnAcZY zA SADNicZo pROblEM POlEgA nA tyM rze jA na niCH JEStem

LOL twuj stary LOL
Luty 02, 2020, 13:40:49
Barbie
Statysta PiSu
AdmInIsTrAToREq

« Odpowiedz #6 : Luty 02, 2020, 13:40:49 »

aLeTo mUsiSh NaPiSaC fCzYm rZeCz RzEtY bO jA nIeRosUjmE pewniak

Kwiecień 04, 2020, 10:45:55
PSAJDAK!
MoDeRaToREq

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 04, 2020, 10:45:55 »

No WeMNjE aaa

LOL twuj stary LOL
Kwiecień 04, 2020, 11:11:54
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq

Kce Zjeś TfuJ MusG

« Odpowiedz #8 : Kwiecień 04, 2020, 11:11:54 »

No WeMNjE aaa
No tO FeŚ fYżUć tO z SjeBje  wymiotuje

Kwiecień 04, 2020, 23:34:18
Barbie
Statysta PiSu
AdmInIsTrAToREq

« Odpowiedz #9 : Kwiecień 04, 2020, 23:34:18 »

No WeMNjE aaa
No tO FeŚ fYżUć tO z SjeBje  wymiotuje
wUAsnJe

Lipiec 11, 2020, 19:11:43
emomarlenka
ℳarleniunia Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
SwEEt
**

:*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Lipiec 11, 2020, 19:11:43 »

sZysTkiE mOje RanTki bYłY nAjgOrsHe a wIEnc Od CZegO zAczOnć?? mOsZe zAcznEm ChRonOlogiCzniE oD najNofSzeJ:

1. (pJerWszA rAndka) mJeliSmY siEm sPotkAc w CentRum MjAstA w TaKim dOśC tUrysTyCznYm mIejScu (chUop siĘ doPierO prZepRowaDziŁ i nJe zNa mJastA) :/// jEsTem W dRodZe TaM dO niEgo i Mi pIsZe żE jEzd TaM z KoleGom i Ze MUsI zRoBiĆ QPe mruga zAwrOciŁam i WrÓciłAm dO dOmU......

2. bYłO cAuKiEm oKeJ aLe sTrAshNiE źLe siĘ cZułAM, ZaProSIł mNie nA suSzI zAmóWiłAm tYlKo mAły TalErzYk zA 2 Ełro a I tAk wyBiEgłaM dO tOalEtY sZeby tO zwYmjOtowAć. cHłoP siE JaKoś nJe pszEjmoWaŁ aLe JaK kELnEr pszYszEtŁ z RacHunkIem to TeN mÓj nIeDoszŁy gAcH pYtA czY płAcĘ za SwoJE cZy mU pÓźniEj odDaM XDXDXDXDXDXD wEdLuK mNiE jAk GaCH ZAPRASZA tO gAcH PłAcI za JedZenIE no Co zA bEzKlaSa...... MaŁo tEgO oN myŚlaŁ żE tA RanTkA byłA sUpcIo i mI pRzEz NastEpnE dNi wySyłAł goodmorning texts XDXD

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: