Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co ostatnio obejrzeliście?  (Przeczytany 27907 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Czerwiec 16, 2008, 17:40:43
Bl0nD!!
Jedyna i oryginalna
SwEEt GwIaZdEcZkA

Brodzikom intelektualnym mówimy nie!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : Czerwiec 16, 2008, 17:40:43 »

Ano. Co ja jeszcze obejrzałam?
CG do 9 - Lulu jest okrutny, zły i w ogóle, ale i czasem mało obiektywny i za to go wszyscy kochają. Nie jest takim geniuszem zbrodni jak Light z DN, a szczęście. Zamotałam się. CG warto, oj, warto oglądać, choćby po to aby się przekonać, że anime z mechami nie musi być takie złe xD <no i teraz mnie zaszlachtują fani Gundama>
Nie, zaszlachtują Cię fani NG Evangelion jezyk Fuq
SE 8 - mało zabawny odcinek, ale można się przekonać, że twórcy potrafią tworzyć atmosferę. Oglądam też Nabari no Ou: oba anime mają sporo scen walk ale mimo że Soul Eater ma nieco lżejszy charakter, walki są o niebo lepiej skonstruowane. Co do wyżej wspomnianego anime, ma powalający humor szczególnie z udziałem głównego bohatera ale nie wzbudza zewu fangirlsa...

Vampire Knight do któregoś tam - zarżnijcie mnie! Manga zła, anime jeszcze gorsze. Tamaki, dlaczego?! (dla sprostowania: seyuu Tamakiego z Ourana podkłada tutaj głos Zero, jewdnemu z głównych bohaterów). Khhh. 
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 19:16:52 wysłane przez Fukakouryoku^^ » Zapisane

Czerwiec 16, 2008, 22:36:17
Fat Butcher
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 16, 2008, 22:36:17 »

Skoro już wspomniałaś, Ouran to arcyanime.  biegnie

Ja teraz po nocach męcze Monstera. Chociaż zwrot męczę jest złym określeniem. Cholernie mnie wciągnęło, fanom DN na bank się spodoba, nie ma tam co prawda żadnych nadprzyrodzonych mocy, ale to nic. Jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, że jest to anime lepsze od DN, chociaż to potwierdzę dopiero po obejrzeniu całej serii.  ojoj

A CG faktycznie warto. Bohaterowie są ludzdzcy (jak to sie pisze xD?) co się nie często zdaża.
Lipiec 10, 2008, 20:31:21
Mäkävëli
MiNi StRaNt

« Odpowiedz #17 : Lipiec 10, 2008, 20:31:21 »

co tu tak cicho? uwaga2

skończyłem Slayers Next, zacznę sobie teraz Try zanim wyjadę mruga Next nieco słabszy niż poprzednia seria, dubbing angielski jest PRZERAŻAJĄCY, ale i tak dla fana serii obowiązkowo a i można pooglądać nawet jak się wielkim fanem nie jest.

CG - animiec baaardzo fajny, tylko moje pórhartkorowe pro oko znalazło parę nonsensów i niedociągnięć hehe
Lipiec 26, 2008, 13:02:49
Bl0nD!!
Jedyna i oryginalna
SwEEt GwIaZdEcZkA

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : Lipiec 26, 2008, 13:02:49 »

Co by tu...
Clannad 1- 23: anime powstałe na podstawie eroge( xD) ale z dobrą animacją, genialnym głównym bohaterem(który nie wkurza jak klasyczne ciapy w haremówkach) i ładnymi rysami psychologicznymi postaci. Trochę irytujący jest zaś wątek "każdy ma swoją małą tragedię". Komukolwiek się zaglądało w prywatne życie, był jakiś zgrzyt. Ale... Warto! Kyoto Animation się postarało.
Darker than Black 1 - 5(czy coś, koniec łuku z Havoc): to samo studio co tworzyło FMA, więc doszukiwałam się podobieństw. Cóż... Po pierwsze BONES dodało coś od siebie do kresek i Fullmetala i DtB, co widać, no i co szczególnie w kwestii oczu postaci może dać wrażenie podobieństwa. Fabuła ciekawe, zobaczymy co będzie dalej. Głóny bohater jest... Świetny. Po prostu. Tylko żeby nie zdziadział mi pod koniec, który studio napiętnowane emowatym zakończeniem FMA stworzyło same...
CG do 13 czy 14 bodaj - nie powiem jakie świństwo zrobili C.C. bo to byłby spoiler... Cóż. O fabule wyrażać mogłabym się w "ochach" i "achach", powiem zaś jedno: Suzaku to LArFa MOtYLkA. Trochę mi go vIvA lA bRoKaT, że tak zdziadział na drugą serię(kto widział co ostatnio usiłował zrobić z Karen wie o co mi chodzi), w końcu... To był mój atomówek! W serii drugiej nie podoba mi się zbytnio wydoroślenie postaci. Bardziej przypadł mi do gustu Lulu o bardziej podzielonych(R1) obliczach: nastolatka i Zero, zresztą, w serii pierwszej bardziej widoczny był fakt, że postaci zostały zaprojektowane przez Clamp. To szczególnie tyczy się właśnie Lulu i Suzaku, chociaż ten drugi i tak idzie do odstrzału. Na Rolo się trochę zawiodłam. On traktuje brata jak fetysz, co trochę irytuje, no i po jego ostatnim dowodzie miłości... Uch. A mógł być naprawdę fajny pairing.
Slayers Revolution 1-3: dla tych, co lubią Slayers, nikogo więcej. Dość oldschoolowa kontynuacja z Megumi Hayashibarą w roli Liny(znaczy, jako seyuu). Pozostałym nie polecę - najpierw(jak Maka) obejrzą sobie choćby Slayers Next i zobaczą, czy im się spodoba.
Higurashi no naku koro ni kai 1-2: Bardziej podobał mi się klimat pierwszej serii. Ot co.
Nabari no Ou 1 - 12(bodajże) - nie najlepsza animacja, ciekawe projekty postaci i ninja! Co tu wiele mówić - seria ten... tego, aczkolwiek ma specyficzny humor, naprawdę genialnego głównego bohatera i mało oryginalny wątek świata Nabari. A, i motyw trochę yaoistyczny, a mimo że jestem dziewczyną za yaoi nie przepadam.

O ile mi wiadomo projekt CG zakładał bodaj 52 odcinki, aczkolwiek nie wiadomo, czy przypadkiem nie będzie trzech serii.

Lipiec 27, 2008, 14:11:57
Mäkävëli
MiNi StRaNt

« Odpowiedz #19 : Lipiec 27, 2008, 14:11:57 »

nie powiem jakie świństwo zrobili C.C. bo to byłby spoiler
za nic nie mogę się domyśleć o co Ci chodzi...chyba że to z Euphie? o.O 13-14 ep R1 czy R2?

Ja ani Suzaku ani Rolo nigdy nie lubiłem, od samego pojawienia ich się xD

Suzaku R1: "Jestem rycerzem sprawiedliwości i zaraz cię aresztuję!"
Suzaku R2: nie wiem co napisać bez spojlera xD
Lipiec 28, 2008, 15:43:17
Bl0nD!!
Jedyna i oryginalna
SwEEt GwIaZdEcZkA

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Lipiec 28, 2008, 15:43:17 »

Suzaku w R1 to była taka Atomówka, Bajeczka, mucha na torcie Zero. Całkiem zabawnie to wyglądało.
W R2 nie dość, że staje się hipokrytą, to jeszcze to, co chciał zrobić Karen było żalosne.

U C.C. chodzi mi o ostatnie odcinki, ona jest teraz moe! To jest straszne ugh

Lipiec 28, 2008, 20:30:12
Mäkävëli
MiNi StRaNt

« Odpowiedz #21 : Lipiec 28, 2008, 20:30:12 »

ale za to umie myć zwłoki! xD ale z fanservice to zdecydowanie zaczęli przesadzać mruga
Sierpień 23, 2008, 19:48:09
Bl0nD!!
Jedyna i oryginalna
SwEEt GwIaZdEcZkA

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #22 : Sierpień 23, 2008, 19:48:09 »

Jestem dziewczyną a mi nie przeszkadza xD Przynajmniej zgłębiam tajniki budowy dobrze zbudowanego kobiecego ciała na rzecz mojej twórczości artystycznej.
Ostatnie odcinki... Momentów ze zwrotami akcji było więcej niż... Innych momentów, życie Lulu się załamało i trzeba przyznać, że zapowiada się bardzo interesujący rozwój wydarzeń :)

Wrzesień 01, 2008, 16:14:59
Fat Butcher
Gość
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 01, 2008, 16:14:59 »

Hikaru no go - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/192-hikaru-no-go/rec/1067
Dobre anime.

Oprócz tego przez wakacje obejrzałem z 4 inne serie, ale jakoś nieszczególnie zapadły mi w pamięć.
Ach, wspominałem już, że 'Monster' jest genialny? _^_
Październik 02, 2008, 19:21:09
Fukakouryoku^^
OfIcJaLnY KaPłAn WiElKiEgO GlOnOjAdA

Punk's the best - screw the rest

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : Październik 02, 2008, 19:21:09 »

Wg. mnie monster nie jest genialny jezyk Nie udało mi się przebrnąć pierwszej płyty nawet^^
Za to niedawno skończyłem Utawarerumono. Śliczne, kawaii i w ogóle :D

Październik 02, 2008, 19:38:45
Fat Butcher
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 02, 2008, 19:38:45 »

W monsterze jedyna rzecza ktora brakowalo to akcja. To byl bardziej film fabularny z dobrze skomponowana fabula. Mnie urzekla szczegolnie koncowka, oczywiscie wielu sie nie podoba, niektorych zwyczajnie nudzi.  wstydzi
Ogladal ktos clannad? Wlasnie wyszla w japonii druga seria, nijakie "after story" wiec pewnie nie bedzie powiazane zbyt z pierwowzorem. Mam nadzieje, ze bedzie klimat ten sam trzymal i jakosc, to moze obejrze, bo jedynka nie byla taka znow tragiczna. :p  mruga
Październik 02, 2008, 19:48:03
Fukakouryoku^^
OfIcJaLnY KaPłAn WiElKiEgO GlOnOjAdA

Punk's the best - screw the rest

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : Październik 02, 2008, 19:48:03 »

Hm.. to chyba takie słodkie romansidełko, nie? Dziewczyna oglądała, podobno Kanon lepszy ^^

Październik 02, 2008, 22:22:59
Fat Butcher
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 02, 2008, 22:22:59 »

kanon i clannad to prawie jedno i to samo. Ten sam poziom w kazdym razie. Sam nie wiem czemu to ogladalem, chyba dlatego wlasnie, ze moja lejdi ogladala i moglismy sobie komentowac i spojlowac. xD
Październik 03, 2008, 16:11:38
Mäkävëli
MiNi StRaNt

« Odpowiedz #28 : Październik 03, 2008, 16:11:38 »

Tak w ogóle, to ktoś wie, z której strony rogalik ma głowę? xD
Październik 03, 2008, 17:52:52
Fat Butcher
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 03, 2008, 17:52:52 »

One mają dwie głowy. Nie wiem skad pomysl na calkowita personalizacje rogalikow. xD
Strony: 1 [2] 3 4 ... 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: