Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Regulamin  (Przeczytany 32969 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Październik 27, 2007, 19:32:47
Barbie
Statysta PiSu
AdmInIsTrAToREq
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 11446Zobacz profil
« : Październik 27, 2007, 19:32:47 »

REGULAMIN foRumCio SWEETBROKACIK

I. Postanowienia ogólne

1. 1. Rejestracja na foRumCio oznacza akceptację regulaminu. Jeśli nie akceptujesz zbioru jego zasad nie masz czego tu szukać. Przemyśl dobrze, czy chcesz się tu zarejestrować - potem nie usuwamy kont na życzenie.
2. Uczestnictwo na foRumCio jest dobrowolne.
3. Można posiadać tylko jedno konto. Multiusing jest karany banem terminowym lub bezterminowym.
4. Administracja nie odpowiada za treści wyrażane przez Użytkowników.
5. Administracja nie odpowiada za szkody, które mogą wyrządzić informacje zawarte na tym foRumCio.
6. Posty naruszające regulamin będą usuwane z foRumCio, nagminne łamanie regulaminu skutkuje zakazem pisania lub blokadą konta (banem) - w ostateczności zaś skasowaniem konta.
7. Administracja SweetBrokacika zastrzega sobie możliwość zmiany lub usuwania postów oraz awatarów i sygnatur niezgodnych z charakterem foRumCio, oraz wręczaniu nowym Użytkownikom brokatowego awataru oraz podpisu.
8. Użytkownicy propagujący na foRumCio treści rasistowskie, nazistowskie, lub w inny sposób niezgodne z polskim Kodeksem Karnym oraz wyrażający się wulgarnie, zostaną ukarani rangą karną lub banem terminowym/bezterminowym.

II. Postanowienia szczegółowe

1. Nie tolerujemy żadnych awantur, obrażania innych użytkowników i kłótni. Jeżeli ktoś ma przysłowiowe "ale" do innego użytkownika, od tego są wszelakie komunikatory, maile, PW lub wyznaczony do tego temat. Awanturowanie się na foRumCio będzie karane banem terminowym lub pełnym.
2. Na foRumCio nie ma zakazu pisania slangiem młodzieżowym i 'trawką', przeciwnie - jest to tu mile widziane.
3. Staraj się o jak najbardziej rozbudowane wypowiedzi. Posty jedno-, dwuwyrazowe będą kasowane, a nagminne ich powtarzanie karane banem terminowym. Pamiętaj także o opcji 'edytuj'; pisanie kilku postów pod rząd jest niedopuszczalne. W przypadku problemów z edycją lub usunięciem posta, można poprosić o pomoc Moderację/Administrację
4. Pełny ban oznacza brak możliwości powrotu na foRumCio.
5. Użytkownik może zgłosić się do Administratora z prośbą cofnięcia bana terminowego lub pełnego, jednak prośba ta musi być sensownie uargumentowana i zaakceptowana przez resztę 'władzy'.
6. Robienie off-topicu w tematach będzie upominane przez 'władzę' poprzez PW, a nagminne jego powtarzanie karane banem terminowym lub pełnym.
7. Grożenie foRumCio shackowaniem lub zaspamowaniem jest karane bezwzględnie banem pełnym. Nie ma zmiłuj.
8. Zabrania się kasowania wpisów Moderatorów i Administratorów ze swoich postów.

III. Inne postanowienia

1. Na foRumCio nie ma zakazu reklamowania innych stron, for i blogów. Reklamujemy wyłącznie w odpowiednim dziale http://www.sweetbrokacik.pl/index.php/board,21.0.html
Jeśli jednak ktoś zarejestruje się wyłącznie w celu reklamy, jego temat/link do strony/post/ zostanie usunięty w przeciągu 24h. Ciągłe powtarzanie się tej sytuacji doprowadzi do bana terminowego lub pełnego.
2. Na sweetbrokacik istnieje cenzura! Obchodzenie jej  będzie karane rangą karną i/lub banem terminowym.
3. Rangi specjalne przyznaje tylko i wyłącznie Administrator, Użytkownicy nie zgłaszają się po nie sami.
4. Z każdym pytaniem odnośnie obsługi technicznej oraz problemami z foRumCio kieruj sie do wyznaczonego do tego celu działu 'Ksjęga pythań i oooOodpOoooowedzyyy ^^'.
5. Zakazuje się używania takiego samego awataru co Administrator, Moderator lub V.I.P.
6. Pamiętaj, że nick jest Twoją wizytówką, więc wybierając go, przemyśl dokładnie czy nikogo on nie obrazi, nie jest wulgarny czy też nie propaguje treści niezgodnych z prawem itp. Zabrania się również stosowania nicków typu 'aaa' 'yyyy' 'asdfghj' '1234' etc. Nicki o niedozwolonej treści będą zmieniane na zgodne z charakterem foRumCio. Nick może być zmieniony na prośbę Użytkownika, jednak tylko raz!
7. Powyższy punkt dotyczy również awatarów i sygnatur. Naruszające strukturę foRumCio będą usuwane, a ponowne ich wstawienie będzie karane blokadą pokazywania emblematu (awatara) /sygnatury.
8. Aktualnie eksperymentalnie dostępna jest możliwość pisania bez rejestracji - wszystkie powyższe punkty, które da się zastosować do wiadomości bez kont, pozostają bez zmian. W przypadku nagminnego łamania regulaminu z różnych adresów IP, możliwość postowania bez konta zostanie wyłączona. Przy wysyłaniu musisz podać e-mail, ale nie musi być on prawdziwy. Pamiętaj jednak, że mail ten pozostanie publiczny.

Kwestie nie wspomniane w powyższym Regulaminie podlegają prawu zdrowego rozsądku.


Administracja SweetBrokacika zastrzega sobie możliwość zmiany powyższego Regulaminu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2018, 13:08:38 wysłane przez switi » Zapisane


PoGuAsZcZ kOtKa DoPóKi nIe uMaR
☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Maj 16, 2020, 17:39:01
switi
RuShoFe ZoMbie
AdmInIsTrAToREq
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 11175


Kce Zjeś TfuJ MusG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 16, 2020, 17:39:01 »

Dodatkowe postanowienia dotyczące punktu III.3 i reklamy na forum http://www.sweetbrokacik.pl/index.php/topic,14263.0.html
Przypominam- linki w profilu też są reklamą!
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2011, Simple Machines
Lover Design By Burak
Strona wygenerowana w 0.595 sekund z 22 zapytaniami.
PustaMiska - akcja charytatywna