Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: RANGI na foRumCio  (Przeczytany 35215 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Luty 16, 2009, 14:59:40
Barbie
Jedyna prawdziwa i słuszna Barbie!
AdmInIsTrAToREq
*****
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 11309


Nie mam pięt.


Zobacz profil
« : Luty 16, 2009, 14:59:40 »

W związku z tym, że na foRumCio często pojawiają się pytania o rangi i o słuszność do nich przynależenia, objaśniam jaką funkcję ma każda z nich i ewentualnie za co można ją zarobić.


AdMiNiStRaToR - najwyższa ranga na SweetBrokaciku. AdMiNiStRaToR posiada wszystkie przywileje, czuwa nad poprawnym działaniem całego foRumCio, przyznaje rangi użytkownikom, tworzy działy, kategorie, oraz masę innych rzeczy, o których informować już Was nie trzeba.

AdmiNisTraToReQ - AdmiNisTraToReQ posiada większość przywilejów AdMiNiStRaToRa ('junior admin'). Znany także jako prawa i lewa noga administratora. XD (obecnie nieaktywny)

MoDeRaToR - grupa wybranych użytkowników, którzy zajmują się głównie 'sprzątaniem' foRumCio. Przez 'sprzątanie' rozumieć można usuwanie, porządkowanie, edycję tematów, oraz banicję niesfornych użytkowników. Dodatkowo MoDeRaToRzY mają możliwość edycji profilów użytkowników, gdy te są niezgodne z Regulaminem.

V.I.P. fOrUmCiOwY - wybrani użytkownicy, którzy zdaniem 'władzy' foRumCio zasługują na wyróżnienie. Przy wyborze usera kierujemy się jego aktywnością na foRumCio, poziomem merytorycznym jego postów, oddaniem i słitasnością. V.I.P. nie ma uprawnień specjalnych, lecz posiada dostęp do specjalnego działu, gdzie może czynnie uczestniczyć w organizacji foRumCio.

SuiT BoSs uRzeNdU - przywódca Urzędu zwalczania herezji. (obecnie nieaktywny)

KoSiArZ ÓmMySuFF - mistrz ciętej riposty i wytykania głupoty krucjatorom. (obecnie nieaktywny)

GlOnOjaDek's MaSteR oF PiKcZerS - wybrana osoba specjalizująca się we wklejaniu śmiesznych obrazków jako odpowiedzi na mniej sensowne posty. (obecnie nieaktywny)

TrÓ RpG MaStaH - mistrz RPG. (obecnie nieaktywny)

OfIcJaLnY KaPłAn WiElKiEgO GlOnOjAdA - mówi samo za siebie. Kapłan udziela ślubów forumciowych oraz prowadzi inne 'obrzędy'. (obecnie nieaktywny)

MiNi StRaNt - prawa i lewa ręka kapłana Wielkiego Glonojada. W przypadku nieobecności tego drugiego, jest uprawniony do udzielania ślubów na foRumCio. (obecnie nieaktywny)

MuSkOpRalEcHQa - Użytkownicy specjalizujący się w praniu mUsKów krucjatorom. Tajniki tej jakże ważnej czynności nie są nikomu znane, to samo dotyczy doboru detergentów do poszczególnych krzyżowców. (obecnie nieaktywny)

ShKoDnIQ nIeReFoRmOwAlNy - ranga karna. Dostają ją wszyscy użytkownicy, którzy nie przestrzegają lub w ogóle nie znają Regulaminu. Ranga ta cechuje się utratą kontroli nad własnych profilem oraz edycją postów. ShKoDnIQ nIeReFoRmOwAlNy otrzymuje sweet awatar oraz niekiedy podpis w sygnaturze. Rangi tej można pozbyć się na dwa sposoby: dobry oraz zły. Dobry sposób to zapoznanie się z Regulaminem, ogólna poprawa zachowania się na foRumCio oraz zdobycie określonego poziomu merytorycznego postów (czytaj: pisanie z sensem i na temat). Natomiast zły sposób to otrzymanie rangi BLabLacZa.

BLabLacZ - kolejna karna ranga. Posty użytkownika z tym tytułem zamieniają się w bełkot niemożliwy do odczytania ('blablah bla blah'). Rangę tą dostają najbardziej szkodzący userzy, których posty naruszają Regulamin. W przypadkach poprawy treści postów użytkownika dostaje on rangę ShKoDnIQa nIeReFoRmOwAlNeGo.


Rangi oparte na ilości wiadomości:

CiJeKafFsKii - posty od 0 do 49
SwEEt - posty od 50 do 99
CaNdY TrEnDy - posty od 100 do 249
GwIaZdEcZkA - posty od 250 do 499
SwEEt GwIaZdEcZkA - posty od 500 do 999
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC - posty od 1000 do ∞
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2019, 23:24:37 wysłane przez switi » Zapisane

kOtEłY <3

mOoJ fEjSbUk

ZaDaJ mI pYtAnJe :3

☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★☆★
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2011, Simple Machines
Lover Design By Burak
Strona wygenerowana w 0.373 sekund z 22 zapytaniami.
PustaMiska - akcja charytatywna