Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pShyJaCjElE i pShYjAcJuLki :*  (Przeczytany 12975 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Styczeń 06, 2008, 01:14:48
wiewióra
SwEEt
**

« Odpowiedz #15 : Styczeń 06, 2008, 01:14:48 »

bo0 toO sHebi |\/|y$lLlLlEe3eEl!i sH3 SoM FfFfF@jNi!i  xD

AaA ja mam tfie friends jEtną od poPOrodófffki a trugą z 4 lat Poooosniej, nikomooo fiecej na tYyYle nie uffam i nie przyffionsujem sie do niH sheby siem ssaprzyjaśnić  w kącie

psyjaciel pofffinien być sdedzidowanje kresollem i nie być fszystkim złym i być moralnym i vtć jak trza czyli taki jak ja  win

SHOW MUST GO ON i 54 kury Boba Krawczyka
Luty 17, 2008, 00:16:16
TaLolek
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 17, 2008, 00:16:16 »

Przyjaciel - "Termin ten używany jest dziś w celu opisania relacji między osobami, które się wzajemnie wspierają i współpracują ze sobą. Cechuje się z reguły solidarnością, lojalnością i afektem." to z fikipedii, wyrzućmy z tąd wzajemne wspieranie, współpracę, solidarność, lojalność i afekt(cokolwiek afekt oznacza) i smiało mogę stwierdzić że mam KloCkA LegO przyjaciół. Tak w ogóle to miałem kiedyś przyjaciół byli ode mnie min. 5 lat młodsi, to było gdy chodziłem do podstawówki, gdy zacząłem chodzić do gimnazjum wszystko się zmieniło a mianowicie uznałem że nie będę się zadawał z "dziećmi" . Dziś już jestem w technikum i rzadko się z nimi witam, każdy z nich ma nowych przyjaciół. Mnie postrzegają jak kogoś obcego, ja z resztą też ich już nie poznaję. Próbowałem znaleźć nowych przyjaciół, jednak jak dotąd mi to nie wychodzi. Sądzę, że przyjaciel przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Z resztą życie bez przyjaciół jakoś mi nie przeszkadza. Mimo to szukam przyjaciela dalej. Poztrafiam. buziak buziak :Prawo i Sprawiedliwość: oj to nie działa w ten sposób pokój :D
Styczeń 13, 2011, 23:02:52
LoVvCiAnY UsUi
~UsUi .! ^^
CiJeKafFsKii
*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : Styczeń 13, 2011, 23:02:52 »

jA MaM pSiApShIóÓłEcHkI i LoOvVciAm .!  mruga love swit loffciam

LoFfCiAm BiEbErA .! DżAsTiNkA .! ^^

MaM BloOgAsQa .!

tOo LiNk .: http://lovvciany-usui.blog.onet.pl/

JaK wRiTaM z TyLDoM nA KoŃcU tOo jEsTeM JaPoŃczYkiEm dEsU~.!
Styczeń 13, 2011, 23:40:36
Maddie
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

jEsteM naJprafDzjifSzym AnjoŁkjem

« Odpowiedz #18 : Styczeń 13, 2011, 23:40:36 »

Pszyjacjele pofinni być suithaśnji, i lubjić MaĆeK-MaĆeK. love A nje ciongle naszekać "ale ty jezdeś zboq, o jejej" straszne
Hehehe, ja mam przyjaciułke Anie, ktura jezd słit, i taq samo samolupna jag ja. Gdy jezdeśmy rasem, jezdeśmy obje bardzo samolupne i nigt nas nje lubi. No oprucz morze Norci i Zuzi.  ups A huopacy to sie taq średnjo nadajom na przyjaciuł, bo muwjom, rze jestem "USA". Morze oprucz yetneko ale on jezd brzykti u muwi do mje tak po imjeniu, co jezd gupje ._. alE WaS i tag NajBarDzjEj LoFf  buziak no i parufky terz lubje  :oj:

Styczeń 13, 2011, 23:51:32
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Styczeń 13, 2011, 23:51:32 »

i lubjić MaĆeK-MaĆeK
jA WoLe kAsHkA mAnNa-kAsHkA mAnNa :<

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Styczeń 14, 2011, 15:40:30
Lenka
KoMuNiStYcZnY
F.i.P. ForÓmCjofY

DwÓjKa mI ŚnIeŻy :/

« Odpowiedz #20 : Styczeń 14, 2011, 15:40:30 »

MoJe dFFjE nAjLePsHe pShYjAcIooUqI ktOOrE PoSSnAuAm F gImNaSjÓm TeRaZ HoDzOm Do rOOSHnYCH sQl płacz JEDnA NAFFeT f InnYm MjEŚcIe płacz

SoRqA zA DuBLePoStA aLe WuAśNjE DoFFjEdZIaUAM SiEm SHE mOjA FrJENd ZaLoFFcIAUa SiEm F DZIEFFCZYNJE. jesuu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 17:51:00 wysłane przez NImFpka » Zapisane

Ja to was jednak kocham!
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: