Nazwa użytkownika Bądź zawsze zalogowany
Hasło:
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Papierosy...  (Przeczytany 12724 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lipiec 12, 2009, 13:52:49
dkm1941bismarck
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

lOfF, bRoKaT i ŻeLkI i F oGuLe BrOkAcIk RuLeZzZz :

« Odpowiedz #15 : Lipiec 12, 2009, 13:52:49 »

Jak dla mnie na razie to zaJeFfaYniUtkAa sprawa. Oczywiście używki nie są dla głupich.

Spadłem z wrażenia  zapomnialem2 Jeśli palisz dla szpanu to rzeczywiście "zaJeFfaYniUtkAa sprawa", bo jak ktoś pali nie dla szpanu to dla niego jest to okropny i straszny nałóg, człowiek śmierdzi na kilometr, ciuchy przesiąknięte dymem i jest bardziej podatny na choroby, dlatego papierosy to ZŁO (nie "Zło" z SB :):):) ) i nic fajnego w nic nie ma...

A co do używek, to napisz mi co w nich fajnego ?? Tak logicznie, na trzeźwo ??
Poza tym że możesz popaść w uzależnienie to chyba nic...
Rzecz jasna większość w umiarze nie zaszkodzi, ale TYLKO w umiarze

KcEsH bYc MoJoM tRoMbKoM ? ?!
Lipiec 12, 2009, 14:23:55
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #16 : Lipiec 12, 2009, 14:23:55 »

http://rapidshare.com/files/254921356/Papierosy.doc.html
Po przeczytaniu tej książki 3 na 4 moich znajomych rzuciło palenie  wow
Ja dziś zaczynam ją czytać...
Mam nadzieje że komuś pomoże... :3

MORTADELNIK:
[ * ] SpoCzyWam w ŁaZiEncE [ * ]
biegnie Gość KoOoFfAm CjE biegnie2
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
Lipiec 18, 2009, 11:46:47
Ch3m0$$hHh
Alkoholic Radiodestruktor. JEZDĘ KAPUANĘ!
F.i.P. ForÓmCjofY

« Odpowiedz #17 : Lipiec 18, 2009, 11:46:47 »

Nie dla szpanu. Palę bo po prostu to lubię. A do używek to pisałem, że nie dla głupich, bo trzeba mieć umiar, a nie że koleś jedzie z metaamfą, kokainą i HoLERciA wie z cyzm jeszcze na kilogramy. Jak się używa "lekkich narkotyków" raz na ruski rok w niewielkich ilościach to nic takiego się nie stanie. Chodzi o zabawę, an ie robienie sobie niepotrzebnie problemów.

Mrok tajemnic nas otacza Pieśń i wiara przewodniczy Dalej z nami, kto rozpacza Kto pamięta i chce walki!
Lipiec 18, 2009, 12:45:42
księżniczka
SwEEt GwIaZdEcZkA

Szczęśliwa Żona Bubles'a

« Odpowiedz #18 : Lipiec 18, 2009, 12:45:42 »

Nie palę i nie zamierzam. Wystarczy że mama jest uzależniona od kawusi a tata od papierosów. Jak na razie obie te rzeczy mnie odrzucają. Ta pierwsza to dlatego że jestem uzależniona od słodyczy i nie potrzebna mi kawa. A ta druga to to że wdychałam dym papierosowy od urodzenia a mój tata miał straszne kłopoty z zębami. Wniosek: wszystko sprowadza się do tego że słodycze uratują mi życie!  wio hyhy loffciam

PS.: Całkiem poważnie  sooperman

Senior Wasali,którzy mieli Wasali,którzy też mieli Wasali, nie mógł rządzić Wasalami Wasalów swoich Wasalów, ani też Wasalami swoich Wasalów.
Średniowiecze xD Teraz też tak jest, tylko że nie tak uroczyście.
Lipiec 18, 2009, 17:59:58
WrednaSucz
GwIaZdEcZkA

Kocham Cię. Kropka.

« Odpowiedz #19 : Lipiec 18, 2009, 17:59:58 »

Raz próbowałam (w domu, z ciekawości). Czułam po tym smak herbaty z mlekiem. hmm Więcej się do nich nie zbliżyłam. Wystarczy, że mama pali dwie paczki dziennie. jesuu Poza tym, nie kojarzą mi się zbyt dobrze. jezyk  pewniak

Nie ma heteroseksualnych kobiet, są tylko niewłaściwie podrywane

i  oraz love 
Sygnaturka stworzona przez moją forumciową siostrzyczkę - Lily. Loffciam Ciem. ;3
Lipiec 19, 2009, 20:37:13
ĂřŤóR
ZbAnOfFaNe LiCzYdŁo
F.i.P. ForÓmCjofY

PsHeTfOrY bAbÓnI!

« Odpowiedz #20 : Lipiec 19, 2009, 20:37:13 »

@księżniczka - fajny wniosek xD

Ja także nie zamierzam palić, nie zamierzam umierać na raka płuc, a na dym papierosowy reaguję niemal alergicznie.

LoOfFcJaM zUo tulituli

Lipiec 19, 2009, 23:35:03
dkm1941bismarck
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #21 : Lipiec 19, 2009, 23:35:03 »

Fajnie się czyta to co napisaliście, ale Wy jednego nie rozumiecie chyba.
Kiedyś jak miałem koło 15 lat, to zapach wódki jak dla mnie był odrzucający, ale Z WIEKIEM, zmieniają się gusta i to co nas kiedyś odrzucało teraz jest ekstra...czy to PiĆq, czy papierosy tudzież inne "używki" zawsze jest tak samo

Lipiec 21, 2009, 03:33:00
K!C!MyShQa
GwIaZdEcZkA

Bo przyjaciołom się ufo! ^.^

« Odpowiedz #22 : Lipiec 21, 2009, 03:33:00 »

Ja palić nie zamierzam jezyk Wg dkm1941bismarck tak tylko sobie teraz gadam. Otóż nie, i jestem tego pewna i zdania za chiny nie zmienię, bo cokolwiek by się nie działo - nie sięgnę po papierosa. Głównie z przyczyn zdrowotnych. I nie dlatego, że się boję, że np. zachoruję na raka płuc itp. tylko tak ogólnie jakoś.. nie ciągnie mnie do tego. Tak na marginesie - jest bardzo dużo przypadków, gdzie umierają osoby niepalące na raka płuc, a te palące żyją o wiele dłużej. Niektórzy palacze w ten sposób tłumaczą to, że palą [?] i uważają, że na raka nie zachorują bla bla. Palenie tylko zwiększa ryzyko zachorowalności na raka płuc, krtani i tych innych.. To tak, jakby ktoś nie wiedział jezyk

No.. To ja chciałam przekazać coś osobom palącym, pragnących się uwolnić z tego nieszczęsnego nałogu. Otóż znalazłam takiego ebooka o rzucaniu palenia. O autorze owej książki można poczytać tu, a jeśli ktoś byłby zainteresowany, to tego ebooka można pobrać np. stąd.

PSAJDAK: 'jesteś fokle nieromantyczna' płacz

Lipiec 21, 2009, 09:50:09
Ch3m0$$hHh
Alkoholic Radiodestruktor. JEZDĘ KAPUANĘ!
F.i.P. ForÓmCjofY

« Odpowiedz #23 : Lipiec 21, 2009, 09:50:09 »

Ja byłem podobnego zdania na temat palenia co większość. Mówiłem, że to syf i nie będę nigdy palił itp., a sam już palę hehe.

Mrok tajemnic nas otacza Pieśń i wiara przewodniczy Dalej z nami, kto rozpacza Kto pamięta i chce walki!
Lipiec 22, 2009, 10:14:27
Kefir
CiJeKafFsKii
*

« Odpowiedz #24 : Lipiec 22, 2009, 10:14:27 »

JaSzzz Ni3u LóÓPieM PłAuPieroSZóf I NiEuU P3nDeM PauLiŁ
Lipiec 26, 2009, 03:11:52
PSAJDAK!
JeStEm gEnDeR (z AnG. PłEć)
MoDeRaToREq

MaMeCzI WiE KiEdY RoBiSh QP (´・ω・`)

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : Lipiec 26, 2009, 03:11:52 »

Ja nie palę i nie zamierzam, bo nie widzę sensu za bardzo jezyk Jeszcze rozumiem, że niektórzy piją PiĆq, nawet że biorą narkotyki (ich sprawa :p btw, mnie w sumie odrzuca głownie to, że uzależniają), bo to w jakiś sposób działa na człowieka. Ale papierosy w żaden zapomnialem2 A to, że niektórzy mówią że uspokajają, to placebo. pewniak

PS. Chyba się uzależniam od kawy...  znudzony
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2009, 03:17:40 wysłane przez PSAJDAK! » Zapisane

ZaAdOpToWaNe Od Le LoLi ♥

LOL twuj stary LOL
Lipiec 27, 2009, 15:38:31
dojżały
SwEEt GwIaZdEcZkA

jestem onomofilem i NIE WSTYDZĘ SIĘ TEGO!!!!

« Odpowiedz #26 : Lipiec 27, 2009, 15:38:31 »

Zanim napiszę resztę, uprzedzam, że nie chcę Was obrazić...

Czemu palicie, nie dlatego, że wasz organizm skrajnie potrzebuje nikoty, czy innych smogów które występują w fajkach, tylko dlatego, ze wasze życie jest na tyle puste(puste nie znaczy nudne, czy bez obowiązkow), ze uzależniając się od fajek, po prostu wstawiliście je na jakotaki tor. Każdego to się tyczy ja np przerzucam się z nałogu na nałóg, nigdy nie pozostawiając się w jednym zbyt długo...bo mi się nudzi.

Mój dziadek palił przeszło 30lat, potem przyszedł bum na robotę, która sprawiała mu ogromna przyjemność i uzależnił się od niej.

Jak rzucić palenie? Znaleźć coś co będziecie kochać ponad życie, plasterki i inne pierdoły też nie zaszkodzą...miało wyjść coś mądrego i ratującego świat, a puentując wyszła prosta recepta, chcesz rzucić coś co kochasz, przerzuć się na coś co kochasz mocniej. mruga

FREEDOM AND LIBERTY
ACDC for ever
11254094 gg
Lipiec 27, 2009, 15:45:59
dkm1941bismarck
BrOkAtOfFy nAUoGoFfJeC

« Odpowiedz #27 : Lipiec 27, 2009, 15:45:59 »

Dojżały - ale się uśmiałem z Twojego posta, bo TY nie odróżniasz dwóch rzeczy od siebie...łączysz nałóg z miłością i odwrotnie.
Nałóg to nałóg i jedyne co trzeba mieć to silną wolę - ja nie mam, dlatego palę to śCiErNiSkO i każde
chcesz rzucić coś co kochasz, przerzuć się na coś co kochasz mocniej
nie ma sensu, swoją drogą to nie słyszałem żeby ktoś kochał swoje nałogi świadomie

Lipiec 27, 2009, 15:52:32
NImFpka
MarTffY
MoDeRaToREq

[*] [*] [*]

« Odpowiedz #28 : Lipiec 27, 2009, 15:52:32 »

a ja nie pale od wczoraj :3

Przepraszam, musiałam sie pochwalić...

MORTADELNIK:
biegnie Gość KoOoFfAm CjE biegnie2
 dead

MoJe mArTfE GaDu gAdu 1 6 1 6 4 4 3 4 , JaK hCeSz PoGaDAć z mArtFom MnOm To PiSh <3
Lipiec 27, 2009, 15:54:52
dojżały
SwEEt GwIaZdEcZkA

jestem onomofilem i NIE WSTYDZĘ SIĘ TEGO!!!!

« Odpowiedz #29 : Lipiec 27, 2009, 15:54:52 »

Dojżały - ale się uśmiałem z Twojego posta, bo TY nie odróżniasz dwóch rzeczy od siebie...łączysz nałóg z miłością i odwrotnie.
Nałóg to nałóg i jedyne co trzeba mieć to silną wolę - ja nie mam, dlatego palę to śCiErNiSkO i każde
chcesz rzucić coś co kochasz, przerzuć się na coś co kochasz mocniej
nie ma sensu, swoją drogą to nie słyszałem żeby ktoś kochał swoje nałogi świadomie

skoro kochasz tylko własne życie, zależy ci tylko na nim(gł. powód z którego chcesz rzucić podobno), to widać bardzo mało ci na nim zależy, znajdź coś co kochasz naprawdę, fajnie, ze się mogłeś pośmiać, podobno śmiech przedłuża życie, to widzisz, już możesz sobie zapalić za te cenne minuty przedłużenia.

Napiszę jeszcze, że moje porady są bardzo mądre, to pośmiejesz się jeszcze na następną paczke hehe

FREEDOM AND LIBERTY
ACDC for ever
11254094 gg
Strony: 1 [2] 3 4 ... 6   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: